Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Malmo2019 0046XXXXXXXXX Data e regjistrimit: 14/05/2019

Lajmerimet e fundit

02/09/2019
Jemi Cift

Pershendetje juve qe jeni Cift.! Ne jemi Cift nga Suedia gde do te jemi ne Fush kosov prej 4 Shtatorit gjeri me 15 Shtator Ne kerkojm Cift ose nje femer extra per sez ne te njen ten dhom e ndoshta edhe ndrrim partneri. Ne jemi serioz te Bukur gde e duam shum pastertin Ajo 23 vjere flojgjate 168 cm s...

Prishtine
Kontrolloni me shitësin
01/09/2019
Prrshendetje

Jam 40 vjeqar jetoj ne suedi dhe me 3 shtator jam ne Prishtin Kerkoj NJE femer e cila ka koh dhe deshiron te jet princesh e qe besta edhe qe e don kurvetin Jam i ndar sy jakter 180cm dhe e dua shum udhtumin dhe dua te kebaben me ty

Prishtine
Kontrolloni me shitësin
01/09/2019
Ajo 22 vjeq aj 40 vjeq KERKOJM QIFT NE FUSH KOSOV OSE PRISHTIN

Pershendetje. Jemi qift nga Suedia deshirojm te takojm NJE tjeter qift per sex ne te njejtin dhom ka mundesi edhe ndrrim te partnersarna. Ajo eshte 168 cm e bukur trup super sexy dhe e don sexin Aj 180 cm flok gjat sy jakter me te gjitha te murat dhe e don sexin Na KONTAKTONI vetem nese jeni serios ...

Prishtine
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Cift per caste romantike ne 3dhe 14/05/2019
Kerkoj Cift per caste romantike ne 3dhe

Ku pershendes Cift Un jam Tomy 40 vjeqar jetoj ne Suedi Malmö ku dhe punoj Jam i ndar dhe e dua sexin sidomos 3 shen Dua te takoj NJE Cift per momente te mira se bashku Keni interesim lajmeronu 100% diskret RESPEKT

Kontrolloni me shitësin