Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Fjoralba Kontakt 0696XXXXXX Data e regjistrimit: 11/04/2019

Lajmerimet e fundit

07/08/2019
CMIM OKAZION! AP 1+1, 47000Euro, ALI DEMI

Apartament 1+1, me sipërfaqe 63.1 m2, me orientim nga Lindja. Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, në krahun e majtë ndodhet dera e tualetit dhe në vazhdim ajo e dhomës së gjumit. Llozha komunikon me ambientin e ditës, duke i rezervuar tavolinës së ngrënies një kënd më vete.

Tiranë
47000.00 Euro €
SUPER OKAZION! Apartament 2+1 te Ali Demi 01/08/2019
SUPER OKAZION! Apartament 2+1 te Ali Demi

Apartament 2+1 me hapësirë të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 102.7 m2, i përshtatshëm për një familje të madhe. Është ambienti i posaçëm për atë që kërkon nga banesa e tij hapësirën e përshtatshme dhe të organizuar në mënyrë sa më efiçente për një jetesë të rehatshme familjare. Orien...

Tiranë
75000.00 Euro €
GARSIONERE TE ALI DEMI, VETEM 32000 EURO 17/06/2019
GARSIONERE TE ALI DEMI, VETEM 32000 EURO

Apartament garsoniere, me sipërfaqe 43.2 m2, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apartamentit me korridorin e vogël shërben si ndarje mes zonës së ditës dhe asaj të natës. Dhoma e gjumit ndodhet në të djathtë, e pa ndarë nga pjesa tjetër e banesës. Ndërsa këndi i gatimit dhe i ndejtjes pozicionohet...

Tiranë
32000.00 Euro €
SUPER CMIM! AP 1+1 TE ALI DEMI, 37000E 13/06/2019
SUPER CMIM! AP 1+1 TE ALI DEMI, 37000E

Apartament 1+1, me sipërfaqe 49.9 m2, i orientuar në Perëndim, me pamje nga rruga unazore e kompleksit, me fushëpamje të papenguar nga ndërtime të tjera. Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, ku në krahun e majtë ndodhet tualeti, ndërsa në krahun tjetër është pozicionuar këndi i gatimit...

Tiranë
37000.00 Euro €
Njesi sherbimi afer 21 Dhjetorit per 29000 euro 23/05/2019
Njesi sherbimi afer 21 Dhjetorit per 29000 euro

Njesia ndodhet ne Kompleksin Magnet, afer 21 Dhjetorit. Per te pare pronen telefono ne nr 0696989306

Tiranë
29000.00 Euro €
CMIM OKAZION! AP 1+1 37000 EURO 17/05/2019
CMIM OKAZION! AP 1+1 37000 EURO

AP NDODHET NE REZIDENCEN ANA, QYTET STUDENTI. PUNIME TE REJA DHE CILESORE, PARKET LAMINAT, DYER DHE DRITARE, TERMOIZOLIM ME LESH GURI, HIDROSANTIRE ETJ KONTAKTO 0696989306

Tiranë
37000.00 Euro €
Super Cmim! Ap 2+1, 74000 E, Ali Demi 13/05/2019
Super Cmim! Ap 2+1, 74000 E, Ali Demi

Apartament 2+1, me sipërfaqe 101 m2, i orientuar në Perëndim dhe Veri. Në hyrje përvijohet një korridor linear, në të cilin renditen tualeti, dhoma matrimoniale, ajo e fëmijëve dhe duke përfunduar në ambientin e ditës me llozhën e apartamentit. Çarjet e shumta dhe orientimi i dyfishtë e ndriçojnë dh...

Tiranë
74000.00 Euro €
OKAZION! AP 1+1 ALI DEMI 08/05/2019
OKAZION! AP 1+1 ALI DEMI

Apartament 1+1, me sipërfaqe 60 m2, i orientuar në Perëndim dhe Veri. Organizimi i mirë, sipërfaqja optimale dhe orientimi i dyfishtë e kthejnë atë në një ndër apartamentet më të mirë të të gjithë kompleksit.

Tiranë
46.00 Euro €
SUPER OKAZION! APARTAMENT 1+1 TE 21 DHJETORI 22/04/2019
SUPER OKAZION! APARTAMENT 1+1 TE 21 DHJETORI

Apartament 1+1 te Kompleksi Magnet, Rr. Frosina Plaku. Ndertim i ri, Punime cilesore, Ne katin 5 te nje objekti 7 katesh, i organizuar ne nje dhome gjumi dhe dhome ndenjeje, gatimi. Tualet me drite natyrale. Dorezohet me parket laminat, dyer, dritare etj

Tiranë
77000.00 Euro €
SHITET NJESI SHERBIMI NE RR. PJETER BUDI, 46000E 19/04/2019
SHITET NJESI SHERBIMI NE RR. PJETER BUDI, 46000E

NJESIA NDODHET NE REZIDENCEN ANA. E PERSHTATSHME PER LLOJE TE NDRYSHME BIZNESI. PER TA VIZITUAR KONTAKTONI 0696989306

Tiranë
46000.00 Euro €