Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Qeflliu 0682XXXXXX Data e regjistrimit: 02/06/2019

Lajmerimet e fundit

Ka ndo Nje Cifte per takim per Sex 3 vi ne banesen tuaj jam serjoz sekret. 17/06/2019
Ka ndo Nje Cifte per takim per Sex 3 vi ne banesen tuaj jam serjoz sekret.

Jam Romantiku me banim Tirane 32 vjec me eksperjenc ne Cifte prej shume vitesh ruhet privatsia dhe sekreti . Ne qoftese ka ndo nje Cifte qe ka vendosur per nje eksperjenc ne Cifte dhe nuk heziton se ka frik tek une jeni te sigurte . Po keni vendosur per nje eksperejnc te bukure kur partneri do ta sh...

Kontrolloni me shitësin
Ka ndo nje vajze qe pelqen sex Oral. 16/06/2019
Ka ndo nje vajze qe pelqen sex Oral.

Jam Romantiku me bani m Tirane 32 vjec serjoz dhe sekret i paraqicem . Ka ndo nje vajze qe i pelqen sexi Oral te me shkruaj viber ose whats aap 0682143082

Kontrolloni me shitësin
Lidhje intime kerkoj me ndo nje mami ose vajze te fejuar . 16/06/2019
Lidhje intime kerkoj me ndo nje mami ose vajze te fejuar .

Jam Romantiku me banim Tirane 32vjec shume serjoz dhe sekret jam i paeaqicem i paster shume romantik. Kerkoj Lidhje intime me nje mami Qe do te kaoj caste te bukura intime dhe qe i mungon sexi une ja plotsoj deshiren ne shtrat nje super intimitet adenalin per tu mbajtur mend. Mami qe preferoj te jet...

Kontrolloni me shitësin
Djal Tek Kerkoj ndo nje Cifte per treshe per takim sot vi ne banesen tuaj ruhet privatsia. 16/06/2019
Djal Tek Kerkoj ndo nje Cifte per treshe per takim sot vi ne banesen tuaj ruhet privatsia.

Jam Romantiku me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret prej me shume vitesh me eksperjenc ne Cifte . Ka ndo nje Cifte te martuar apo te fejuar per takim sot Tirane per nje eksperejnc te bukure ne cifte kur partneri do ta shofi femren e tij duke ber sex me mua . Cifti duhet jet mosh te re dhe ...

Kontrolloni me shitësin
Vini re kujdes nga ky mashtrus ka kopju njoftimet e mija dhe i ka postu kini kujdes nr 0676894787 16/06/2019
Vini re kujdes nga ky mashtrus ka kopju njoftimet e mija dhe i ka postu kini kujdes nr 0676894787

Vini re vini re kujdes nga mashtrimet . Nje mashtrus ka kopju njoftimet e mija i ka postu tek njoftimet kujdes nga mashtrusi nuk eshte i vertet mos i besoni kujdes nga ky numer kur poston njoftimet Eshte mashtrus kujdes nga ky nr 0676894787

Kontrolloni me shitësin
Ka ndo nje mami ose vajze te fejuar per lidhje intime ruhet sekreti dhe privatsia. 14/06/2019
Ka ndo nje mami ose vajze te fejuar per lidhje intime ruhet sekreti dhe privatsia.

Jam Djal qeflli me banim Tirane jam 32 vjec shume romantik dhe me shume fantazi ne sex . Kerkoj lidhje intime me ndo nje mami ose vajze te fejuar me banim Tirane per nje ekperjenc te zjarrt ne sex me shkruani viber ose whats aap 0682143082

Kontrolloni me shitësin
Jam Djal Tek me eksperjenc ne Cifte sex treshe ka ndo nje Cifte per takim sot vi ne banesen tuaj. 14/06/2019
Jam Djal Tek me eksperjenc ne Cifte sex treshe ka ndo nje Cifte per takim sot vi ne banesen tuaj.

Jam Djal Tek me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret jam i paraqicem i paster me trup fitness i palestrum . Kerkoj ndo nje Cifte me banim Tirane ose Durres Cifti duhet te jet mosh te re dhe Femra te jet simpatike me trup te bukur. Po ka ndo nje Cifte per takim sot per te dal pak nga rutina k...

Kontrolloni me shitësin
Iteresohem per lidhje intime me ndo nje mami ose vajze te fejuar . 12/06/2019
Iteresohem per lidhje intime me ndo nje mami ose vajze te fejuar .

Pershendetje Jam Romantiku me banim Tirane serjoz dhe sekret jam i paraqicem trup me muskuj . Iteresohem te kem lidhje intime me ndo nje mami ose vajze te fejuar me banim Tirane per nje ekperjenc te bukure ne sex plot epsh qe me partnerin se kan provuar as njeher kush eshte iteresuar te me shkruaj w...

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Cifte qe ka deshir per nje eksperjenc te bukure per sex treshe ruhet privatsia 12/06/2019
Kerkoj Cifte qe ka deshir per nje eksperjenc te bukure per sex treshe ruhet privatsia

Pershendetje . Jam Romantiku me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret jam i paraqicem me trup perfekt. Kerkoj Cifte te martuar ose te fejuar ose te dashuruar te jen mosh e re dhe cifte simpatik qe kan deshir te provojn per her te par nje eksperjenc te bukure sex treshe ose partneri ta shofi f...

Kontrolloni me shitësin
Jam Djal tek kerkoj vajze per tu ber Cifte per ekspeejenc cifte nderim partneresh. 09/06/2019
Jam Djal tek kerkoj vajze per tu ber Cifte per ekspeejenc cifte nderim partneresh.

Jam Romantiku me Banim Tirane serjoz dhe sekret i paraqicem jam kerkoj vajze te bukure sexy mosh te re per tu ber cifte per nje eksperjenc te bukure per sex treshe ose nderim partneresh kush vajze deshiron per tu ber cifte jam serjoz sekret pres sms viber ose whats aap 0682143082

Kontrolloni me shitësin