Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Cift Data e regjistrimit: 10/07/2019

Lajmerimet e fundit

05/09/2019
Cift per cift

Kerkojm nje cift ose goc per takim. Jemi cift. 30 vjec. Na shkruani. Nuk perjashtohet dhe ndonje cun serioz

Kontrolloni me shitësin
03/09/2019
Cift ne tirane. Takim sot.

Jemi cift kerkojm cift ose tek per takim sot.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
02/09/2019
Jeni per takim?

Jemi cift. Kerkojm nje cift per takim ose femer. Nuk perjashtohet dhe ndonje cun familjar.na shkruani.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
25/08/2019
takim sot ne tiran durres

jemi nje cift 30 vjec. kerkojm nje cift ose femer per takim.nuk ka rendesi mosha. ju lutem vetem per takim jo per biseda koti pasi nuk na interesojn.jemi te martuar shum sekret dhe te sinqert per aq sa na takon.lini nr tel nese jeni te interesuar.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
kush eshte per takim sot??

jemi nje cift i ri rreth 30 vjec. kush eshte ne sarand apo rreth ksaj per takim?do donim cift apo goc me e mira

Kontrolloni me shitësin
21/08/2019
kerkojm dike per sot jemi cift

jemi nje cift rreth 30 vjec. te martuar shum te paster dhe sekret. duam nje cift ose goc per sot. nuk perjashtohet edhe ndonje cun serioz i afte .e theksojm i afte ne ate qe ne e duam

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
20/08/2019
kerkojm nje cift per sot

mirmbrema . jemi nje cift i ri. a ka ndonje cift ose goc per sot. stop cunave mos shkruaj as nje. ne vim aty ku jeni

Kontrolloni me shitësin
25/07/2019
takim sot vetem cifte

jemi nje cift 27 dhe 30 vjec. duam nje cift per takim sot. vetem cift

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
19/07/2019
takim sot ne sarand ose dhermi

kerkojm dike cfardo per takim sot ne sarand ose dhermi. jemi cift 27 dhe 31

Sarandë
Kontrolloni me shitësin
17/07/2019
kerkojm cift ose femer

jemi cift i martuar 27dhe 30

Tiranë
Kontrolloni me shitësin