Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Markelian25 0697XXXXXX 0697XXXXXX Data e regjistrimit: 02/12/2019

Elbasan, Elbasan, SHQIPERI, Elbasan

http://Nukka

Kerkoj femra per njohje,kenaqesi..Edhe cifte te rregullta..JO GAY!!.Nuk ka rendsi mosha

Lajmerimet e fundit

19/01/2020
Kerkoj femer per kenaqesi..Nuk ka rendesi mosha kur behet fjala per kenaqesi..Nr tel 0697913727

Nese ka femer te interesuar per kenaqesi dhe njohje te me shkruaj ne whatsapp ose viber..Nr tel 0697913727 ..Mosha nuk ka rendesi nese behet fjala per kenaqesi..Jam i interesuar per femra ose mami te cilat ndihen te vetmuara..Edhe çifte po ashtu qe kerkojne diçka speciale per femren e tyre

Elbasan
Kontrolloni me shitësin
03/12/2019
Kerkoj femer nuk ka rendesi mosha per kenaqesi 0697913727

Kerkoj femer per kenaqesi..Nuk ka rendsi mosha kur behet fjala per kenaqje..Jam 25 vjec...0697913727

falas
03/12/2019
Kerkoj mami ose goceper njohje,kenaqesi 0697913727

Kerkoj mami te vetmuar ose goce per kenaqesi

falas
02/12/2019
0697913727 per cifte qe kerkojne mashkull

Per cifte qe kerkojne nje djal ne lidhjen e tyre..25 vjec

Elbasan
falas
02/12/2019
1

Kerkoj femra per njohje,kenaqesi

Elbasan
falas