Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Genti Data e regjistrimit: 30/04/2019

Lajmerimet e fundit

09/07/2019
38 vjecari i kompletuar nga Tr kerkon nje femer

Kerkoj dike qe te kalojme momente te bukura bashke. Per me shume me kontakto.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
14/05/2019
Kerkoj te ndihmoj Femer ne Tirane

Burre nen moshen 40 vjec i kulturuar dhe i respektueshemdhe i rezervuar,kerkon te ndihmoj ndonje femer ne nevoje ne tirane.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin
30/04/2019
Kerkoj dicka ndryshe

Nje zoteri 38 vjec nga Tirana i martuar eshte lodhur nga perfeksioni i jetes dhe kerkon te thyej pak rutinen. Nqs ka nje zonje serioze qe i pershtatet situates time le e me shkruaj.

Tiranë
Kontrolloni me shitësin