Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
MIND MOVE Data e regjistrimit: 16/05/2020

Tiranë, Tiranë, SHQIPERI, Qender Pazari i Ri

Lajmerimet e fundit

13/10/2020
Kerkoj dike serioze

Pershendetje jam nje djal jetoj ne tirane jam 26vjec i fejuar dhe kerkoj njdonje vajz per njohje tkemi dicka sekrete bashk shoqeri tflasim po tlindi deshira per me shum ok nqs jo seshte problem kush ka deshure te me kontakoje vtm kerkoj njeri serioz [email protected]

Tiranë
14/09/2020
Masazhe Sekrete per Femra

Bej masazhe per femra qe dine se cfare eshte relaxi bej cdo gje qe tme kerkoni jam 26vjec i pashem shjm serioz dhe sekret

Tiranë
14/09/2020
Pershendetje i fejuar kerkoj cift

Pershendetje jam 26vjec i fejuar kerkoj cift per takim nuk kam ndonje eksperienc jam i gatshem per takim nqs ju perlqej ok nqs jo mbyllim cdo gje mkeni shum sekret sps dhe vet jam i fejuar dhe sdua te me merret vesh asgje nje ju lutem vtm njerez serioz jo nga kto cifte jo pse se merr te fejuaren jo ...

Tiranë