Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj
profile
Romantiku 0682XXXXXX Data e regjistrimit: 12/05/2019

Lajmerimet e fundit

Kerkoj Femra dhe mama sita qe u mungon sexi ose dua te provojn sex te pa gopur . 26/05/2019
Kerkoj Femra dhe mama sita qe u mungon sexi ose dua te provojn sex te pa gopur .

Pershendetje Jam Romantiku me banim Tirane shume qeflli ne sex serjoz dhe sekret kerkoj lidhje intime me mama sita ose goca qe u mungon sexi dhe partneri nuk i josh mir te kalojn njeher nga une per nje sex te pa gopur rezistent . Kush mami ose vajze do sex potent dhe qe te dilni ne takim ruhet priva...

Kontrolloni me shitësin
Mashkull Tek Kerkoj Cifte per sex treshe ose partneri te shofi femren duke per sex me mua . 26/05/2019
Mashkull Tek Kerkoj Cifte per sex treshe ose partneri te shofi femren duke per sex me mua .

Jam Mashkull Tek serjoz dhe shume sekret kam eksperjenc me Cifte sex treshe ose partneri ta shofi femren duke per sex me mua jam shume simpatik dhe me shume epsh . Kerkoj ndo nje Cifte per takim sote per te kaluar nje eksperjenc te bukure . Pres me shkruani viber ose whats aap 0682143082 stop pedera...

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj lidhje intime me mama sita ose ndo nje vajze me banim Tirane. 26/05/2019
Kerkoj lidhje intime me mama sita ose ndo nje vajze me banim Tirane.

Jam Romantiku nga Tirana shume qeflli ne sex dhe me shume fantazi sensuale kerkoj lidhje intime me ndo nje mami ose ndo nje vajze me banim Tirane ose Durres per lidhje intime jam shume serjoz dhe sekret pres sms viber whats aap 0682143082

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj ndo nje Cifte per nje eksperejnc te re sex treshe ose partneri te shofi femren duke ber sex 25/05/2019
Kerkoj ndo nje Cifte per nje eksperejnc te re sex treshe ose partneri te shofi femren duke ber sex

Jam Romantiku me banim Tirane jam 32 vjec serjoz dhe shume sekret kerkoj Cifte te martuar ose te fejuar ose te dashuruar per nje eksperejnc te re adrenalin pasion sensualitet me shume romanc inimitet epsh te zjarrt per sex treshe ose ta shofi femren e tij duke ber sex me mua u vi ne banesen tuaj cdo...

Kontrolloni me shitësin
Ndo nje Mami kerkoj per lidhje intime. 25/05/2019
Ndo nje Mami kerkoj per lidhje intime.

Pershendetje jam Romantiku me bani m Tirane jam 32 vjec serjoz dhe sekret deshiroj te kem lidhje intime me nje mami me banim Tirane ose Durres mami te jet moshe e re e mbajtur sexy nga une sdo ket probleme ruhet sekret 100per100 pres sms viber ose whats aap 0682143082

Kontrolloni me shitësin
Ofroj masazh hot per Femra sexy dhe mama sita vi ne banesen tuaj. 25/05/2019
Ofroj masazh hot per Femra sexy dhe mama sita vi ne banesen tuaj.

Kush vajze do nje masazh hot nga une romantiku. Te jesh shtrir ne shtrat eshte eresir rreth e rrotull teje ka qirinje te kuq te ndezur une afrohem afer teje me nje trendafil te kuq te ledhatoj trupin komplet nga gishtat e kembes deri tek vetullat . Marr krem vanilje te sperkas trupin komplet e fillo...

Kontrolloni me shitësin
Kush Vajze deshiron sex oral. 22/05/2019
Kush Vajze deshiron sex oral.

Jam NJe Djal me banim Tirane Qeflli ne sex . Kush vajze me banim Tirane ose Durres i pelqen sex oral te me shkruajn viber ose whatss aap vajzat qe dalin takim jo chat humbje koje pres sms 0682143082

Kontrolloni me shitësin
Ka ndo nje vajze deshiron sex te fuqishem . 22/05/2019
Ka ndo nje vajze deshiron sex te fuqishem .

Pershendetje Jam Romantiku 32 vjec me banim Tirane jam serjoz sekret i paraqicem. Ka ndo nje vajze qe eshte e pa gopur ne sex dhe do sex potent te fuqishem ta shuaj epshin me mua kam trup me muskuj ta vertetoni kush vajze do sex te fuqishem zjarr te me shkruaj viber whats aap 0682143082 stop pederat

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj ndo nje mami Sexy per lidhje intime. 22/05/2019
Kerkoj ndo nje mami Sexy per lidhje intime.

Jam Romantiku 32 vjec me banim Tirane shume i paraqicem me trup perfekt me muskuj jam qeflli sex potent si pantera . Ka ndo nje mami qe do te ket lidhje intime me mua per ta dal nga rutina cdo gje gelet sekrete . Mami qe preferoj te jet e bukure me trup sexy kush eshte iteresuar te shkruaj viber ose...

Kontrolloni me shitësin
Jam Djal me eksperjenc ne Cifte Sex Treshe ose partneri shef femren duke ber sex me mua. 22/05/2019
Jam Djal me eksperjenc ne Cifte Sex Treshe ose partneri shef femren duke ber sex me mua.

Pershendetje Jam Nje Djal me banim Tirane 32vjec shume serjoz dhe sekret jam i paster djal terheqes ne pamje kam eksperejnc Cifte sex treshe ose partneri shef femren e tij duke ber sex me mua . Kush Cifte do te provoj dicka te re per te dal nga rutina do gelen te kenaqur nga ana ime cdo gje gelet se...

Kontrolloni me shitësin