Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

20/02/2020
Kerkojm Kujdestare per Femi ne Gjermani
Ne kerkojm nje Kujdestare per dy vajza tona binjake 3 vjet e gjysem per ne Gjermani. Nese ju jeni: - Rreth moshes 22-30 vjeqare - E dashtun dhe shum e kujdeshme me femi - E qet dhe Pa pression nga jasht - E paster dhe besnike - Kteative dhe e durushme Ather kontaktoni ne WhatsApp apo viber +491744527905 per Ma shum informanta
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Stil Ndryshe veshje online 20/02/2020
Stil Ndryshe veshje online
Shesim veshje me shumice per nje stil ndryshe cdo gje me ofert na vizitoni ne Fb Instagram dhe faqja jone online
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Apartamente për shitje tek rruga Arkitekt Sinani 20/02/2020
Apartamente për shitje tek rruga Arkitekt Sinani
Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 dhe 1+1 rruga Arkitekt Sinani te ish-Dekori. Pallati është ne proces ndërtimi . Cilësitë e ndërtimit të apartamenteve janë: – sistemi hidraulik prodhim italian i garantuar – dopio mur 27 cm polisterol 4 cm ne mes prodhim zvicerian – dritare dopioxham me gaz – dritare salamandër gjermane 7.5 cm me 6 dhoma ajri – grila te jashtme prodhim italian – sistemi fan coil. Apartamentet ofrohen për shitje me çmimin 650 € /m² —————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
Shkodër 650.00 Euro €
20/02/2020
Sherbime intime e sekrete
Pershendetje jam nje djal 28 vjec ofroj sherbime intime e shum sekrete per te gjitha femrat qe kan nevoj per nje sherbim te till cel 0685395858
falas
Shitet Dyqan perball ish ekspozites 20/02/2020
Shitet Dyqan perball ish ekspozites
Dyqani në shitje, ka një vendodhje mjaft të mirë në zonën e Tiranës së re, vetem 700 m nga qendra. Fare pranë unazës së vogël, dyqani në shitje ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës, pasi pozicionohet pranë një rrjeti të mirëfillitë shoqëror, tregtar e shkollor. Në rrugën ku ndodhet dyqani ka lëvizshmëri të madhe këmbësoresh, gjë që e bën të shumëllojshëm aktivitetin që mund të kryhet në këtë dyqan. Shitet dyqan me sipërfaqe 35.2 m2 plus 22 m2 shtesë, e cila ka një formë të rregullt drejtkëndshe. Dyqani ndodhet në katin përdhe me tualetin brenda dhe ka hyrjen direkt nga rruga kryesore. Pas pallatit ku pozicionohet dyqani, banorët e 3 kateve të pallatit kanë bërë shtesë 22 m2 secili, e cila është në proces legalizimi dhe ka hyrjen e vecantë. Kjo të jep mundësinë ta shfrytëzoni shtesën për një aktivitet shtesë, ose ta bashkoni me pjesën tjetër të dyqanit. Dyqani me sipërfaqen 35.2 m2 është me pronësi si "Njësi" jo si apartament. Cel. +355682050444 Çmimi i diskutueshem
Tiranë 195.00 Euro €
Kerkoj femra per knaqsi 19/02/2020
Kerkoj femra per knaqsi
Kerkoj femra per knaqsi te pa harruar moment ose qifte
Prizren Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Udhetim
Kush ka udhetim te gjate dhe do shok me vete te kontaktoj
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Zjarre
Kush do
Kontrolloni me shitësin
bej pasivin 19/02/2020
bej pasivin
jam rreth 45 vjec nga nje fshat i korces me pelqen te kem shoqeri me nje shok 35-50 vjec te jete i fshehte dhe mundesisht te kete vend per intimitet
Korçë Kontrolloni me shitësin
sanchezaline24@gmail.com / whatsapp-Viber: +381638369317 19/02/2020
[email protected] / whatsapp-Viber: +381638369317
[email protected] / whatsapp-Viber: +381638369317
Gjilan 100.00 Euro €
19/02/2020
Paguaj per mami sexy
Kerkoj nje femer per takime sekrete te jet e sinqert dhe sekrete do ta perkrahi financiarisht dhe ne qdo aspekt.
50.00 Euro €
19/02/2020
Per pak adrenalin
Nese ndonje zonje ndihet e vetmuar ose e len pas dore do te ndryshoj dicka , te provoj emocionin e fshehtesise , le te shkruaj . Nuk eshte i domosdoshem seksi apo edhe takimi nga afer . Flasim dhe duke pare e duke bere . Preferohen mosha mbi 30 vjece . Une jam 41 vjec i martuar
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjere dhe banakjer
Kerkoj kamarjer kamarjere per lokal te ri Te interesuarit te marrin ne nr 0674805127
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Vetem mashkull serioz
Pershendetje kerkoj nje mashkull ose zoteri per takim nga 100 € der varet sa or do ket kenaqesi terim vetem njerez serioza pasi un jam serioze si natyr
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjer Banakjer
Kerkoj kamarjer o kamarjere per lokal te posahapur.Mire do ishte me eksperience. Te interesuarit te tel nr 0674805127
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/02/2020
SUPER OKAZION
Shes apart 2+1+2banjo, prane shkolles bashkuar, sip 105 m2, pall ri, me hipoteke, me diell, bosh kati7, 500€/m2. Cel 0688798068
Tiranë 50000.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoj nje zonje intel intelektuale qe ndihet e vetmuar...ska rendesi mosha rendesi ka njeriu
Jam nje djal 29 vj jam shum i dashur i dhimbsur i sinqert...por ndihem shum i vetmuar,do kisha deshire te njihja nje zonje intelektuale te sinqert dhe te vetmuar ta plotesojm sadopak njeri_tjetrin pres sma [email protected]
100.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoj femra
Jam nje djale, nga Tirana. Kerkoj ndonne femer per te dake nga rutina e jetes. Nqs nevojitet, ofroj shperblim.
Kontrolloni me shitësin
Punesim jasht per femra 18/02/2020
Punesim jasht per femra
Punesim per femra deri 35 vjece 70% _30% per ju .Vetem korrekte. contact [email protected]
Tiranë 11111.00 Euro €
Kemi dhoma 18/02/2020
Kemi dhoma
Kemi dhoma 10 mi leke nata 0676993466 Te shkembi I kavajes
Durrës 10.00 Euro €
PER MAMI TE VETMUARA 18/02/2020
PER MAMI TE VETMUARA
PER MAMI TE VETMUARA QE DUAN DIS ORE TE BUKURA DHE SEKRETE 0684097694
Kontrolloni me shitësin
Pricemimi me shumicë për të gjithë produktin tonë. 18/02/2020
Pricemimi me shumicë për të gjithë produktin tonë.
Oferta për Apple iPhone dhe Samsung Galaxy për shitje me shumicë çmimi. Këtu janë listat e Apple dhe Samsung për shitje më poshtë: Apple iPhone: Apple iPhone 11 64 GB kushton 700 € Apple iPhone 11 128 GB kushton 750 € Apple iPhone 11 256GB kushton 800 € Apple iPhone 11 Pro 64 GB kushton 850 € Apple iPhone 11 Pro 256GB kushton 900 € Apple iPhone 11 Pro 512GB kushton 950 € Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB kushton 950 € Apple iPhone 11 Pro Max 256GB kushton 990 € Apple iPhone 11 Pro Max 512GB kushton 1040 € Apple iPhone XS Max 512GB kushton 800 € Apple iPhone XS Max 256GB kushton 750 € Apple iPhone XS Max 64 GB kushton 700 € Apple iPhone XS 512GB kushton 700 € Apple iPhone XS 256GB kushton 650 € Apple iPhone XS 64GB kushton 600 € Apple iPhone XR 256GB kushton 600 € Apple iPhone XR 128GB kushton 550 € Apple iPhone XR 64 GB kushton 500 € IPhone iphone x 64GB kushton 530 € IPhone iphone x 256GB kushton 550 € Samsung Galaxy: RAM Samsung Galaxy A51 64 GB 4 GB kushton 300 € Samsung Galaxy A51 128 GB 4 GB RAM kushton 350 € Samsung Galaxy A51 128 GB 6 GB RAM kushton 400 € Samsung Galaxy Xcover FieldPro 32 GB 3 GB RAM kushton 650 € Samsung Galaxy Xcover Pro 64 GB 4 GB RAM kushton 400 € Samsung Galaxy A70s 128 GB 8 GB RAM kushton 520 € Samsung Galaxy A20s 32 GB 3 GB RAM kushton 200 € Samsung Galaxy A20s 64 GB 4 GB RAM kushton 250 € Samsung Galaxy M30s 64 GB 4 GB RAM kushton 300 € Samsung Galaxy M30s 128 GB 6 GB RAM kushton 350 € Samsung Galaxy Note10 Lite 128 GB 8 GB RAM kushton 450 € Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB 8 GB RAM kushton 550 € Samsung Galaxy A71 128 GB 6 GB RAM kushton 320 € Ne shesim të dyja produktin e ri / të përdorur dhe ne ofrojmë të dy pakicë dhe shumicë. Këtu janë listat e produktit tjetër që ne shesim më poshtë: Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Google Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi, Videokamera, Kamera, Lente kamerash, Lojtaret Portative, SmartPonët, Tabletat, Tab, Airpods, Apple Mac Mini, LapTop, NoteBook, Msi, PC, Lodra për Foshnje, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, Kafe, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Watch. Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkt dhe shërbim me cilësi të shkëlqyera. Shënim: Të gjithë çmimi ynë është në Euro (EUR) dhe Dorllas ($). P FORR KQURKESA KONTAKTI N ON E: mail: vtechelectronicseurop[email protected] E: mail: [email protected] Skype: vtechelectronicseurop77 Emri: Radomil Walczak
Tepelenë 650.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoje femer me pagese
Per te gjithe ato femra qe duan me pagese te pa..., nuk eshte problem cmimi.
Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
Per takim dhe fantazi!
Pershendetje! Quhem Endri, jam 33 vjec me origjine nga Tirana dhe banoj ne Tirane. Nese ka ndonje aktiv/pasiv (qe i ben te dyja) dhe interesohet per takim, me shkruani. Deshiroj dicka te bukur dhe ne takim deshiroj te perdorim fantazine, sikur imitojme situata e filmave por***. Ju falenderoj. Kontakti: [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Të gjitha ofertat