Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

19/02/2020
Per pak adrenalin
Nese ndonje zonje ndihet e vetmuar ose e len pas dore do te ndryshoj dicka , te provoj emocionin e fshehtesise , le te shkruaj . Nuk eshte i domosdoshem seksi apo edhe takimi nga afer . Flasim dhe duke pare e duke bere . Preferohen mosha mbi 30 vjece . Une jam 41 vjec i martuar
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjere dhe banakjer
Kerkoj kamarjer kamarjere per lokal te ri Te interesuarit te marrin ne nr 0674805127
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Vetem mashkull serioz
Pershendetje kerkoj nje mashkull ose zoteri per takim nga 100 € der varet sa or do ket kenaqesi terim vetem njerez serioza pasi un jam serioze si natyr
Kontrolloni me shitësin
19/02/2020
Kamarjer Banakjer
Kerkoj kamarjer o kamarjere per lokal te posahapur.Mire do ishte me eksperience. Te interesuarit te tel nr 0674805127
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/02/2020
SUPER OKAZION
Shes apart 2+1+2banjo, prane shkolles bashkuar, sip 105 m2, pall ri, me hipoteke, me diell, bosh kati7, 500€/m2. Cel 0688798068
Tiranë 50000.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoj nje zonje intel intelektuale qe ndihet e vetmuar...ska rendesi mosha rendesi ka njeriu
Jam nje djal 29 vj jam shum i dashur i dhimbsur i sinqert...por ndihem shum i vetmuar,do kisha deshire te njihja nje zonje intelektuale te sinqert dhe te vetmuar ta plotesojm sadopak njeri_tjetrin pres sma [email protected]
100.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoj femra
Jam nje djale, nga Tirana. Kerkoj ndonne femer per te dake nga rutina e jetes. Nqs nevojitet, ofroj shperblim.
Kontrolloni me shitësin
Punesim jasht per femra 18/02/2020
Punesim jasht per femra
Punesim per femra deri 35 vjece 70% _30% per ju .Vetem korrekte. contact [email protected]
Tiranë 11111.00 Euro €
Kemi dhoma 18/02/2020
Kemi dhoma
Kemi dhoma 10 mi leke nata 0676993466 Te shkembi I kavajes
Durrës 10.00 Euro €
PER MAMI TE VETMUARA 18/02/2020
PER MAMI TE VETMUARA
PER MAMI TE VETMUARA QE DUAN DIS ORE TE BUKURA DHE SEKRETE 0684097694
Kontrolloni me shitësin
Pricemimi me shumicë për të gjithë produktin tonë. 18/02/2020
Pricemimi me shumicë për të gjithë produktin tonë.
Oferta për Apple iPhone dhe Samsung Galaxy për shitje me shumicë çmimi. Këtu janë listat e Apple dhe Samsung për shitje më poshtë: Apple iPhone: Apple iPhone 11 64 GB kushton 700 € Apple iPhone 11 128 GB kushton 750 € Apple iPhone 11 256GB kushton 800 € Apple iPhone 11 Pro 64 GB kushton 850 € Apple iPhone 11 Pro 256GB kushton 900 € Apple iPhone 11 Pro 512GB kushton 950 € Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB kushton 950 € Apple iPhone 11 Pro Max 256GB kushton 990 € Apple iPhone 11 Pro Max 512GB kushton 1040 € Apple iPhone XS Max 512GB kushton 800 € Apple iPhone XS Max 256GB kushton 750 € Apple iPhone XS Max 64 GB kushton 700 € Apple iPhone XS 512GB kushton 700 € Apple iPhone XS 256GB kushton 650 € Apple iPhone XS 64GB kushton 600 € Apple iPhone XR 256GB kushton 600 € Apple iPhone XR 128GB kushton 550 € Apple iPhone XR 64 GB kushton 500 € IPhone iphone x 64GB kushton 530 € IPhone iphone x 256GB kushton 550 € Samsung Galaxy: RAM Samsung Galaxy A51 64 GB 4 GB kushton 300 € Samsung Galaxy A51 128 GB 4 GB RAM kushton 350 € Samsung Galaxy A51 128 GB 6 GB RAM kushton 400 € Samsung Galaxy Xcover FieldPro 32 GB 3 GB RAM kushton 650 € Samsung Galaxy Xcover Pro 64 GB 4 GB RAM kushton 400 € Samsung Galaxy A70s 128 GB 8 GB RAM kushton 520 € Samsung Galaxy A20s 32 GB 3 GB RAM kushton 200 € Samsung Galaxy A20s 64 GB 4 GB RAM kushton 250 € Samsung Galaxy M30s 64 GB 4 GB RAM kushton 300 € Samsung Galaxy M30s 128 GB 6 GB RAM kushton 350 € Samsung Galaxy Note10 Lite 128 GB 8 GB RAM kushton 450 € Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB 8 GB RAM kushton 550 € Samsung Galaxy A71 128 GB 6 GB RAM kushton 320 € Ne shesim të dyja produktin e ri / të përdorur dhe ne ofrojmë të dy pakicë dhe shumicë. Këtu janë listat e produktit tjetër që ne shesim më poshtë: Apple iPhone, Samsung Galaxy, LG, Sony Xperia, OnePlus, Google Pixel, NOKIA, Huawei, CAT, HTC, Lenovo, Xiaomi, Videokamera, Kamera, Lente kamerash, Lojtaret Portative, SmartPonët, Tabletat, Tab, Airpods, Apple Mac Mini, LapTop, NoteBook, Msi, PC, Lodra për Foshnje, PlayStation, GoPro, TV, Frigorifer, Kafe, SodaStream, Cisco Switch, MSI GeForce dhe Watch. Me përvojën tonë, ne jemi shumë të përqendruar në nevojat e klientëve tanë dhe ofrojmë produkt dhe shërbim me cilësi të shkëlqyera. Shënim: Të gjithë çmimi ynë është në Euro (EUR) dhe Dorllas ($). P FORR KQURKESA KONTAKTI N ON E: mail: [email protected] E: mail: [email protected] Skype: vtechelectronicseurop77 Emri: Radomil Walczak
Tepelenë 650.00 Euro €
18/02/2020
Kerkoje femer me pagese
Per te gjithe ato femra qe duan me pagese te pa..., nuk eshte problem cmimi.
Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
Per takim dhe fantazi!
Pershendetje! Quhem Endri, jam 33 vjec me origjine nga Tirana dhe banoj ne Tirane. Nese ka ndonje aktiv/pasiv (qe i ben te dyja) dhe interesohet per takim, me shkruani. Deshiroj dicka te bukur dhe ne takim deshiroj te perdorim fantazine, sikur imitojme situata e filmave por***. Ju falenderoj. Kontakti: [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Vetem per te Martuarat 17/02/2020
Vetem per te Martuarat
Nese ke deshir ta besh ne sy te burrit...... me kontakto
Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
ofroj
pershendetje jam renato 35 vjec , familjar dhe njeri i rregullt, biznesmen ne fushen e trasportit, kerkoj nje mike kundrejt shperblimit mosha 25-35 vjece, [email protected]
Fier 200.00 Euro €
17/02/2020
Ai Sekret-40
Nese ke deshir te te shikoj burri kur e bene me dashnorin mund te me shkruash.....
Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
Bar pasticeri stela kerkon punojse femra
Bar pasticeri stela int per menaxhere , banakjere kamarjere , dhe nje punojse per embelsirat paga e kenaqshme transporti mbulohet nga lokali mosha 20 deri 45 vjec 0694207283
Durrës Kontrolloni me shitësin
17/02/2020
Kerkohen vajza
Kerkohen vajza te moshes nga 18-30 vjec per kinematografi aziatike, pagesa e kenaqshme. Te interesuarat te dergojne foto te tyre ne adresen e e-mail
500.00 Lek
Vetem per takime 16/02/2020
Vetem per takime
Tani 28 vjec. Vetem takime cdo gje sekrete mjafton kontakti nuk me interesojn te dhenat ku je. Si quhesh martuar apo jo. Bejm qefin e kenaqemi kjo ka rendesi email. [email protected]
Tiranë falas
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany 16/02/2020
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany
Shes Paisjen estetike per trajtimin e Celulitit -KaviationSK13 Germany (pothuajse e re) prodhim Gjerman, super super kualitet dhe cilsore, posedon te gjithe dokumentacionin perkates me dogane te paguar, eshte ne garancion nga firma SHR Germany ne Duseldorf, e cila paisje sherben per trajtimin e Celulitit,shkrirje e dhjamit tek pjesa e barkut, Zvoglim i matur i perimetrit, shtrengim i lekures, etj.
Prishtine Kontrolloni me shitësin
2016 Nissan patrol le platinum 16/02/2020
2016 Nissan patrol le platinum
2016 Nissan patrol le platinum in good shape, clean and it is rarely used for some months, it runs on low kilometers, perfect tires, Gcc spec and it is in good and perfect condition, no accident or any mechanical issues. Email me for more information ( [email protected] )
Dardana 20000.00 Dollar US$
16/02/2020
Me lek
Jam anxhela 25 vjec kerkoj nje mashkull rreth moshes 45 vjec. Kush eshte i interesuar te shkruaj ne adresen time [email protected]
100.00 Euro €
16/02/2020
Kerkoj Aktiv ne München
Persh. Jam 24 vjeqar tip sportiv kam trup sexy e jam nga Kosova por jetoj ne Gjermanu jam pasiv full e kerkoj nje Aktiv ne qytetin e Münchenit
Gjermani Kontrolloni me shitësin
Cdo gje sekrete 15/02/2020
Cdo gje sekrete
Donaldi 28vjec nga elbasani. Kam deshir te njihem me nje vajz pasi e kam pasion sex. Mosha 25-40vjec. Cdo gje sekrete pa dhene informacion rreth vetes. [email protected]
Elbasan falas
Të gjitha ofertat