Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

22/04/2019
Shitet Apartament 2+1+2 ne Tirane rruga Mine Peza
Pranë Prokurorisë së Tiranës në rrugën Mine Peza shitet apartament 2+1+2 tualete! Apartamenti është i organizuar në një korridor të bollshëm, ambientin e ndenjes bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete (njëri me dritare) dhe një ballkon tepër spacioz. Apartamenti është i pozicionuar në katin e gjashtë dhe orientohet nga Jug-Perëndimi. Aktualisht i dhënë me qira 350 euro! Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor! Planimetrri dhe kubaturë perfekte! Cmimi tepër konkurues për zonën
92000.00 Euro €
Truall në shitje te Gurazezët 22/04/2019
Truall në shitje te Gurazezët
Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në një ndër lagjet më të vjetra të qytetit, në rrugën e Gurazezëve. Trualli ka edhe një ndërtesë të pabanueshme. Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër 55000.00 Euro €
makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383 22/04/2019
makineri oksigjeni jepet vetem me qera 0695808383
makineri oksigjeni jepet vetem me qera
Berat 8.00 Lek
Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë 22/04/2019
Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejtoria e Transportit Rrugor, Shkodër. Ka një sipërfaqe totale prej 230 m² e ndarë respektivisht në: 175 m² kati 0 dhe 55 m² kati 1. ✔Cilësitë e ambientit: – Dyqani ka dy dalje kryesore, një para dhe një tjetër me tarabë për futjen e objekteve të mëdha në godinë ose ngarkim-shkarkim të kamionave. – Gëzon fasadë xhami për një reklamim sa më të mirë dhe efikas. – Është i shtruar i gjithi në pllakë. – Ka një lartësi prej 4.8 metrash. – Ka roje 24 orë.
Shkodër 60000.00 Lek
22/04/2019
Djale intelektual per nje cift pasiv sekret nga tirana
Quhem genti 28 vj nga tirana intelektual po kerkoj nje cift pasiv qe deshirojne te kenaqin nje mashkull ne sekret te plote jam serioz dhe sekreti eshte shume i rendesishem lidhje vetem per takime me mirekuptim. e theksoj vetem per ciftet qe deshirojne te bejne pasivin shume sekret dhe qe deshirojne takim nr im 0682975282 ne wacap ose viber bisedojme per gjithcka
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Kerkoj vajze per te formuar cift sekret
Jam nje djale 40 vjecar nga Elbasani me banim në Itali...kërkoj të njoh një vajzë lezbike e të fshehtë për të formuar një çift me fshehtësi për familjet tona të cilat kërkojnë nuse për djalin e dhender per vajzen...nese dhe ti ke një problem si une me familjen e do të fshehesh jetën tënde private me shkruaj...
Elbasan Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Kerkoj djal ne Elbasan
Jam nje 40 vjecar i lezetshem nga Elbasani...kerkoj djem te lezetshem e te rinj per momente qejfi sabashku...me shkruani...ju pres rrusha
Elbasan Kontrolloni me shitësin
Shtëpi private për shitje në Dërgut 22/04/2019
Shtëpi private për shitje në Dërgut
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në Dërgut. Prona ka sipërfaqe totale 230 m² nga ku 100 m² është ndërtim. Shtëpia përbëhet nga: – salloni + kuzhina – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e shtëpisë: – ka dritare duralumini – e shtruar me pllakë – fasada e jashtme është e restauruar.
Shkodër 80000.00 Euro €
22/04/2019
Kerkoj Lidhje sekrete
Kerkoj lidhje sekrete me nje vajze, zonjushe ose zonje. ofroj mbeshtetjen ekonomike qe te bej nje jetes me te mire. kontaktoni ne email [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Babi i ri aktiv per nje djale te ma marri vetem ne goje me fantazi takim secret
Jam nga tr i martuar shume sekret po kerkoj nje djale te embel per takime sekret shume te fshehta vetem te ma marri ne goje me dergoni mesazh ne [email protected] pastaj shkembejme nr
Tiranë Kontrolloni me shitësin
SUPER OKAZION! APARTAMENT 1+1 TE 21 DHJETORI 22/04/2019
SUPER OKAZION! APARTAMENT 1+1 TE 21 DHJETORI
Apartament 1+1 te Kompleksi Magnet, Rr. Frosina Plaku. Ndertim i ri, Punime cilesore, Ne katin 5 te nje objekti 7 katesh, i organizuar ne nje dhome gjumi dhe dhome ndenjeje, gatimi. Tualet me drite natyrale. Dorezohet me parket laminat, dyer, dritare etj
Tiranë 77000.00 Euro €
22/04/2019
mospublikoninretetjereve
O popull injorant pse perfshini te tjeret ne lajmerimet tuaja perverse. nqs keni inat me dike dilni perball jo duke i prishur imazhin duke nxjerr numrat e telefonit me emaile idiote dhe kjo fawa qe nuk verifikon kurrgja
Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Oferta Speciale e Kredive të shpejta dhe të besueshme mes privatëve në 48H
Oferta Speciale e Kredive të shpejta dhe të besueshme mes privatëve në 48H A po mendoni për marrjen e një kredie? A jeni refuzuar nga banka juaj? A keni nevojë për të marrë hua, por nuk jeni shumë të sigurt se ku duhet të shkoni për të marrë paratë që ju nevojiten? Një vend i mirë për të filluar kërkimin e një kredie është Organizata Standarde, të cilët kanë ndihmuar njerëzit në botë, duke dhënë kredi deri në 2% dhe kreditë shkojnë nga 5,000 në 50,000,000 euro me një kohëzgjatje prej 1 deri në 20 vjet. Kontakto sot në : [email protected] Whatsapp: +33756891882 viber +33756891882
Itali 8000000.00 Euro €
pershendetje per te gjitha mamat dhe vajzat nga elbasani 22/04/2019
pershendetje per te gjitha mamat dhe vajzat nga elbasani
per te gjitha mamat dhe vajzat nga elbasani qe duan te kalojne momente te bukura.te kontaktojne ne kte nr 0695139624
Elbasan Kontrolloni me shitësin
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM 22/04/2019
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM
OFROJ KREDI E FINANCIMI GARANTUAR 100% PA ASNJË PROBLEM Une jam nje investitor privat dhe ofroj perparime ne te holla per te gjithe, te cilet kane sjellje te mira dhe jane ne gjendje nje pjese prej 2% dhe nje kohezgjatje prej 1 deri ne 30 vjet, ne varesi te shumes se kerkuar. Une dua te ndihmoj vetem ata qe kane veshtiresi financiare dhe ato te refuzuara nga bankat, mos hezitoni te me kontaktoni me email. [email protected] [email protected] PS: Une do te jap emrin tim te plote, asgje nuk mbetet e fshehur, sepse punoj me besim dhe ndershmeri. Duke pritur per nje pergjigje nga ju. E-mail: [email protected] watsap +33756891882 viber +33756891882
Istog (Burimi) 8000000.00 Euro €
22/04/2019
Lidhje serioze,
Pershendetje,jam i interesuar per nje lidhje serioze,jetoj ne gjermani,mosha te jet 40-47 te fala
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Pass
Jam akt dua nje pas mosha 45+
Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Njohje per shoqeri
Pershendetje oj Shqiperi, Jam nje cun 26 vjec, bjond, i gjate, slim, princ sykalter, simpatik te Zoti mo xP, me X6 te zeze, kam edhe 1 tren privat per linjen Laprake-Kopshti Zoologjik. Whatever, se dola nga tema; qellimi im i thjeshte dhe egoist eshte te rrisim shoqerine e mire me te cilet ja vlen te kalosh kohen dhe jo ta harxhosh ate. Njerez te thjeshte, te mencur e te sjellshem jeni te mirepritur kurdo ne Whatsapp 0698225914 Mirembetshi!
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Ofroj kenaqesi ne te gjitha femrat 18+ (cfaredolloj moshe) kundrejt pagese.
Pershendetje jam mashkull 20vjec 1.94m i gjate sportiv i pashem, ofroj kenaqesi per te gjitha femrat 18+ kundrejt nje pagese te caktuar nqs doni te kaloni eksperienca te paharrueshme te garantuara nga une me kontaktoni ne email: [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Apartament
Shitet apartament me sip. 118m2, me certifikate pronesie, ne katin e 5 e pajisur me dy ashensore dhe me pamje nga mali i Dajtit. Apartamenti ndodhet prane Ministrise se Jashtme, pallati tek stacioni i autobusit te Cmimi 1200€ m2 i diskutueshem. Numri telefonit; 0695750486
1200.00 Euro €
Kerkohet punojse lavanterie 21/04/2019
Kerkohet punojse lavanterie
Kerkohet punojse lavanterie :paga shume e kenaqshme ,ambjenti i pershtatshem per te punuar :Adresa:rruga Pashko Gjeci /kthesa e kamzes /titirane 0676968947
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
kerkoj nje vajze per lidhje serioze
prsh jam eraldi nga elb 22vj jam i interesuar per njohje shoqerore me nje vajze nga elb "18-20vj" 00355698352310
Elbasan Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Takim tr xvajzat
Pershendetje Dua te njofe nje vajze nga tr per momente te bukura cdo gje sekrete kam makine private etj Ju pres flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Kujdestare
Kerkojm kujdestare per vajzen ton 17 muaj fillimi punes fillim mai 2019 per ma shum Informationen mundesh me na Kontaktu ne nr 0799337504
Kontrolloni me shitësin
Të gjitha ofertat