Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

Kerkoj Aktiv 26/01/2020
Kerkoj Aktiv
Pershendetje kerkoj nje aktiv me vend ne tirane mosha 35-55 me shkruani vetem neqoftese plotesoni ato qe kerkoj...........skype Erjon Kotoli
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/01/2020
Lidhje sekrete jo serioze
Pershendetje , jam nje djal 27 vjec , doja 1 lidhje jo serioze deri ne moshen 40 vjece jo me shume dua lidhje vetem per seks , edhe me ndonje mami ne nevoj per dicka sekrete , [email protected] nese eshte duksh e interesuar mund te me kontaktoj ne kete adres emaili ....
Fier Kontrolloni me shitësin
26/01/2020
Kerkoj femer per club
Jam 30 vj dua nje femer sonte per diskotek . [email protected]
Kontrolloni me shitësin
25/01/2020
Serioziteti primar.
Jam 20 vjec kerkoj femer me te madhe ne moshe per lidhje serjoze
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Marredhenje sekrete 25/01/2020
Marredhenje sekrete
Jam djal 33 vjec single por i interesuar vetem per femra te zjarrta dhe te fuqishme,ruaj sekretin dhe nuk zgjenjej ne kenaqesi.Kontaktoni ne imail ([email protected]) dhe aty krijojm kontaktet te metejshme.Pres vetem femra serjoze dhe te pjekura....Jo gey por vetem femra
Kontrolloni me shitësin
WhatsApp-Viber: +381638369317 25/01/2020
WhatsApp-Viber: +381638369317
WhatsApp-Viber: +381638369317
Ferizaj 100.00 Euro €
25/01/2020
per cift ose zonje
ja i lir sonte nese keni deshir per te kaluar bukur me shkruaj flm 36 vjec e sekret
Kontrolloni me shitësin
25/01/2020
Kerkoj femer per lidhje/takime te fshehta
Prsh jam 28 vjec kerkoj lidhje te fshehte me nje grua/mami per te plotesuar deshirat/fantazite tona...jam i gjat tipare t zeza simpatik...kush eshte e interesuar mund tme kontaktoj ne whatsapp ne nr 00355683422636 ose ne fb igli krasniqi me foto profili me nje qen haski....ju mirpres
Tiranë 1.00 Euro €
25/01/2020
Kerkoj femer per takime sekrete 18-50 vjec. Paguaj shume mire. Instagram: djali.anonim69
Kerkoj femer per takime sekrete 18-50 vjec. Paguaj shume mire. Instagram: djali.anonim69 Email: [email protected]
Tiranë 100.00 Euro €
Pershendetje per te gjitha vajzat qe jan te interesuara te me kontaktojne ne fb tim ose ketu me sms 25/01/2020
Pershendetje per te gjitha vajzat qe jan te interesuara te me kontaktojne ne fb tim ose ketu me sms
Pershendetje per te gjitha vajzat qe jan te interesuara te me kontaktojne ne fb tim ose ketu me sms pastaj per kushtet qe mund te keni mund te meremi vesht nese biem dakort nese jo cdo njeri ne pun te vet ju falenderoj per mirkuptimin flm .. https://m.facebook.com/photo.php?fbid=585456691622610&id=100004748522423&set=a.127400537428230&source=11
Durrës falas
25/01/2020
Kerkojm puntore
Kerkojm masazhiere te interesuarit te kontaktojne viber 0699771372
Tiranë falas
Shitet Apartament 2+1 tek Kopshti Botanik 25/01/2020
Shitet Apartament 2+1 tek Kopshti Botanik
Ne kopshtin Botanik shitet super apartament 2+1! Organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, nje ballkon ku ka dalje nga salloni dhe nga dhoma matrimoniale si dhe nje tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe 80 m2 dhe jepet i mobiluar. Zona ne te cilen ai ndodhet eshte me infrastrukture te rregullt dhe ka akses me rruget kryesore te Kryeqytetit. Sigurisht ka administrim te dedikuar.Kontakto per me shume informacion ! CMIMI I DISKUTUESHEM !
Tiranë 85000.00 Euro €
25/01/2020
Djale 25 kerkon 2 vajza per treshe.
Jam 25, kerkoj 2 vajza elegante, me gjoks te bukur per seks treshe. Me shperblim. Shkruani ne [email protected] per detaje dhe dergoni foto tuajen te te dyja shoqeve dhe flasim per me teper.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/01/2020
djale i virgjer
ka ndonje mami ose vajz te me heqi virgjerin
Durrës Kontrolloni me shitësin
24/01/2020
Takim
Vajzat qe punojne tme bejne nje ms per takim
Kontrolloni me shitësin
ka ndonje femer per takim 24/01/2020
ka ndonje femer per takim
0692205748.NE TIRANE OSE QYET TJETER PAGESESA SIPAS CILESISE
Tiranë 100.00 Euro €
24/01/2020
Kerkoj nje vajze kundrejt pageses mujore per lidhje te fshehte !
Kerkoj nje vajze kundrejt pageses mujore per lidhje te fshehte ! wacap +393511899542
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/01/2020
Kerkoj nje vajze kundrejt pageses mujore per lidhje te fshehte
Kerkoj nje vajze kundrejt pageses mujore per lidhje te fshehte ! wacap +393511899542
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/01/2020
Lidhje te fshehte me nje grua
Prsh jam 28 vjec kerkoj lidhje te fshehte me nje grua/mami per te plotesuar deshirat/fantazite tona...jam i gjat tipare t zeza simpatik...kush eshte e interesuar mund tme kontaktoj ne whatsapp ne nr 00355683422636...ju mirpres
Tiranë 1.00 Euro €
24/01/2020
Djale 25 vj. Kerkoj vajze ne Shkoder me shperblim
Shkruani ne emailin [email protected] per info te tjera Me shperblim
Shkodër 50.00 Euro €
Shitet Apartament Okazion 24/01/2020
Shitet Apartament Okazion
Shitet apartament 2+1, 78 m2 siperfaqe bruto, perballe spitalit Amerikan 3, investuar dhe mobiluar ne menyre modern, pallat I ri, kati 1 banim, kompleks I paperfunduar, ne process hipotekimi. Apartamenti shitet tatalisht I mobiluar merren vetem sendet personale. telefononi per nje vizite ne apartament 0696059393
Tiranë 70000.00 Euro €
24/01/2020
Takim sekret pagese (cifte-goca-pasiva)
Jam 26 vjc. Kerkoj nje goc cift ose pasiv te vogel. Kam mundesine ta ftoj me pushime ne sarande ose te shkoj ne qytetin ku ndodhet. Jam 174 cm 84 kg i mbushur simpatik me buze te trasha. Me shkr ne viber ose whatssap ne nr 0693021811 ose ne email ose ne messenger me emrin Ani Albania me foto profili ainshtainin. Ose ne email ju pres 0
Sarandë Kontrolloni me shitësin
23/01/2020
Ju mirëpres
Kërkoj një femër që ndihet vetëm deri në 40 vjeçe. Kush dëshiron whatsapp +355696508377
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kerkohet pastruese 23/01/2020
Kerkohet pastruese
Kerkohet pastruese hoteli per sezonin veror ne ishullin e Mykonos, Greqi. Kandidatet duhet te jene me eksperienc pune dhe te afta per pune. Preferohet mosha 25-40 vjece. Paga 1000Euro + akomodimi i perfshire.Per me shume informacione mund te kontaktoni nepermjet whats app ne numerin +355693758292.
1000.00 Euro €
Të gjitha ofertat