Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

09/12/2019
SHES APARTAMENTE OKAZION NE TIRANE
Shesim me cmime okazion apartamente, ne disa zona te Tiranes me cmim OKAZION. Cel 0688798068
Tiranë falas
09/12/2019
Kenaqesi intime sekret
Pershendetje nqs po lex kete njoftim do te thot qe dhe ti po kerkon dicka qe te mungon athere shkruaj besoj se do kuptohemi dhe do plotesojm njeri tjetrin ?!
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/12/2019
kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek
kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek jam nje djal qe jetoj jashte kam bisnese ne shqiperi ,dua nje femer ta mbaj me lek mujore , kontaktoni ne wacap +393336474495
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/12/2019
kerkoj dy vajza
kerkoj dy vajza per treshe.
Tiranë falas
Apartament 2+1 në shitje tek Sahati 09/12/2019
Apartament 2+1 në shitje tek Sahati
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e pestë të banimit në një pallat me adresë: tek Sahati. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 72 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dritare duralumini - 3 kondicioner - është i mobiliuar dhe i pajisur me të gjitha kushtet . Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar, përveç TV,divaneve, lavatriçes dhe figoriferit -
Shkodër 46000.00 Euro €
Femer per takim 09/12/2019
Femer per takim
Kerkoj femer korrekte per takim kuptohet me pagese ne varesi te cilesise .kush rshte e interesuar te kontoktoje.Disponueshem ne cdo qytet.kontakt 0692205748
Tiranë 111.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR 09/12/2019
Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR
Shitet apartament 1+1 siperfaqe 65 m2 dhe garsoniere me sip 40 m2. Jane te mobiluara plotesisht dhe te gatshem per tu banuar ose per tu dhene me qera per sezonin veror. Apartamentet ndodhen vetem 200 metra larg detit me nje rezidence banimi e administruar 24/7. Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Afer kompleksit ndodhen disa restorante dhe hotele luksoze si: Premium Hotel, Grand Blue Fafa,Miami 2, Rio Mare . Apartamentet jane ne te njetin kat dhe mund te perdoren dhe si nje hyrje e vetme , mund te shiten dhe vec e vec. Disponojne dokumenta te rregullt hipotekor. ​https://jonuzirealestate.al/
Kavajë 52000.00 Euro €
4000$ ne muaj 09/12/2019
4000$ ne muaj
https://ubymoney.icu/9126061905916/ Fito deri ne 400 $ ne dite duke pare reklama-Ads Ndiq linkun. Regjistrohu dhe fito!
3000.00 Dollar US$
09/12/2019
Kerkoj nje mashkull te vertet
Pershendetje quhem flavia 24 vjc momentalisht studente ne tiran kerkoj nje mashkull per mbeshtetje ekonomike ose ofroj dhe kenaqesira te tjera bashk me shoqen time nese ja vlen personi dhe pagesa ose mbeshtetja qe ben te interesuarit tme shkruaj ose tlen nr ne @mail
Kontrolloni me shitësin
09/12/2019
Kerkoj nje mashkull
Pershendetje a ka ndonje mashkull ose zoteri ne tr qe te jete mbeshtetje ne ekonomi nese ka tme shkruajn ne @mail tme ler gjithashtu dhe nr ata qe jan korrekt dhe diskret ai qe ja vlen do ket dhe kenaqesi jo 1 femer po un bashk me shoqen time mund tju kenaqim
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
09/12/2019
Kerkoj nje zonje serioze dhe te sinqert ,ska rendesi mosha apo bukuria
Jam nje djal 29 vj nga fieri, jam shum seroiz dhe i sinqert...ndihem shum i vetmuar dhe kerkoj nje femer per njohje ,kerkoj dike te jet e dashur e sinqer e dhimbsur,ska rendesi bukuria apo mosha mjafton te jet njeri tamam pres sms ne imail... [email protected] ose tel 0688861200
Fier 100.00 Euro €
09/12/2019
23 vjeç pasiv ne milano
Jam nje djal 23 vjeç pasiv kerkoj nje qun nga milano ose regione lombardia per takime sekrete me pelqejn shum gjera me kontaktoni
Shkodër Kontrolloni me shitësin
09/12/2019
vajze per seks
Jam nje djale 28 vjecar kerkoj nje vajze per mardhenie intime 70 euro shberblim kush eshte e intersuar teme shkruaj 0675598294
70.00 Euro €
Dashuri 08/12/2019
Dashuri
Prsh jam pasiv jami i paster dua te shesi virgjerin me cmim te arsyeshem dhe hot jam 24 vjecc
Kontrolloni me shitësin
24 VJECE 08/12/2019
24 VJECE
Takime ne tirane +355694609000
Tiranë 100.00 Euro €
JAM SHUM I EKSITUAR 08/12/2019
JAM SHUM I EKSITUAR
jam nje djale rreth 20 vjec gay pasiv.kerkoj nje aktiv te me bej te cmendem +355674006161
Tiranë falas
kerkoj pasiv 08/12/2019
kerkoj pasiv
kerkoj pasiv sekret
Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Vajze me lek
Kerkoj.nje vajze mardhenie intime ne nevoje ekonomike jam korrekt dhe i fjales per me shume me kontaktoni 0675598294
Tiranë 70.00 Euro €
08/12/2019
kerkoj femer ta mbaj me lek
kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek jam nje djal qe jetoj jashte kam bisnese ne shqiperi ,dua nje femer ta mbaj me lek mujore , kontaktoni ne wacap +393336474495
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Propozim per lidhje serioze
Pershendetje, jam nje djale 35 vjec nga Durresi.Jetoj ne Itali prej gati 20 vitesh dhe punoj ne sektorin metalmekanik afer ne Milano.Them se kam nje paraqitje te mire,jam i gjate 1.77 dhe kam trup mesatar.Jam njeri me koken mbi shpatulla, njoh vlerat e jetes. Perkushtimi ndaj punes, edukata dhe respekti ndaj te tjereve jane 3 pika qe me perfaqesojne.Jam martuar heret dhe nga kjo martese pata 2 femije por me kalimin e kohes mardhenja si cift nuk kishte me perputhje. Jam i divorcuar prej 6 vitesh dhe do kisha deshire te krijoja nje lidhje me nje vajze qe e cila mundesisht te jete serioze dhe simpatike,do ishte gje e bukur sikur ne komunikim mund te flitet per argumente te ndryshme, nje person positiv dhe e qeshur por brenda e thjeshte. Facebook Blu Sky
Durrës Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Propozim per lidhje serioze
Pershendetje, jam nje djale 35 vjec nga Durresi.Jetoj ne Itali prej gati 20 vitesh dhe punoj ne sektorin metalmekanik afer ne Milano.Them se kam nje paraqitje te mire,jam i gjate 1.77 dhe kam trup mesatar.Jam njeri me koken mbi shpatulla, njoh vlerat e jetes. Perkushtimi ndaj punes, edukata dhe respekti ndaj te tjereve jane 3 pika qe me perfaqesojne.Jam martuar heret dhe nga kjo martese pata 2 femije por me kalimin e kohes mardhenja si cift nuk kishte me perputhje. Jam i divorcuar prej 6 vitesh dhe do kisha deshire te krijoja nje lidhje me nje vajze qe e cila mundesisht te jete serioze dhe simpatike,do ishte gje e bukur sikur ne komunikim mund te flitet per argumente te ndryshme, nje person positiv dhe e qeshur por brenda e thjesht e.
Durrës Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Kerkoj
Kerkoj naj djal te ri nen 20 vjeqe qe doket si femen,per te henen ne fushe kosove ,Sekret un jam 33 vjeqe..
Prishtine Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Kerkoj nje cift sekret
Prsh,jam nje djal nga fieri jam 28 vj kerkoj nje cift ose nje femer sekrete per dicka te bukur 0688861200
Kontrolloni me shitësin
08/12/2019
Kërkoj femër të mbushur
Përshëndetje Jam një djalë 33 vjecar serioz dhe i paraqitshëm. Jam i martuar dhe shumë diskret. Kërkoj një femër të mbushur, të shëndoshë për marrëdhënie seksuale sekrete. Nuk ka rëndësi paraqitja apo mosha, ofroj edhe mbështetje financiare nëse është nevoja, jam i interesuar për takim ose edhe për marrëdhënie afatgjatë me ndihmë të vazhdueshme. Më kontaktoni në adresën e mailit : [email protected] ose në Instagram : djali1253
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Të gjitha ofertat