Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

25/05/2019
Lidhje serioze
Persh.jam MIRA 39vj.me origjine nga jugu banoj ne Tr.dua te njoh nje djal te mir per qellime serioze martes.djali te ket moshen 42-48vj.te jet i arsimuar,i kulturuar,i sinqert,korrekt e me dinjitet.se ashtu jam edhe vet.kush eshte i interesuar te me mar ne kete nr tel.0682828371.ju lutem jo tallje.flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Apartament Pushimi Ne Vlore / Zona e Vilave te Tuneli 25/05/2019
Apartament Pushimi Ne Vlore / Zona e Vilave te Tuneli
Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 150m prane detit ne rrugen Dhimiter Thanasi. Apartamenti perfshin: Ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne famijet, Parkim ne garazh falas, Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Internet falas. 1 Krevat dopjo, 2 Divane qe mund te hapen. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
Vlorë 50.00 Euro €
Vlore Apartament Pushimi / Zona e Portit 25/05/2019
Vlore Apartament Pushimi / Zona e Portit
Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1+2 Ballkone, me siperfaqe rreth 80m katrore, ndodhet rreth 180m prane detit ne rrugen Hektor Shyti. Apartamenti perfshin: Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Internet falas. 3 Krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. Ka parkim ne rruge. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
Vlorë 70.00 Euro €
Apartament Pushimi Vlore / Afer Detit prane Tunelit 25/05/2019
Apartament Pushimi Vlore / Afer Detit prane Tunelit
Apartament pushimi afer detit per sezonin e veres. Apartamenti eshte 2+1+1 Ballkon, me siperfaqe 80m2. Apartamenti permban: Ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne femijet, Parkim ne garazh falas, Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Kondicioner, Internet falas, 1 Krevat dopjo, 2 krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
Vlorë 60.00 Euro €
Apartament Pushimi Vlore / Lungomare 25/05/2019
Apartament Pushimi Vlore / Lungomare
Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1+2 Ballkone, me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 80m prane detit ne rrugen Rushit Gurishova. Apartamenti perfshin: Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Kondicioner, Internet falas. 1 Krevat dopjo, 2 Krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. Ka parkim ne rruge dhe pereth pallatit. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
Vlorë 50.00 Euro €
Kerkoj ndo nje Cifte per nje eksperejnc te re sex treshe ose partneri te shofi femren duke ber sex 25/05/2019
Kerkoj ndo nje Cifte per nje eksperejnc te re sex treshe ose partneri te shofi femren duke ber sex
Jam Romantiku me banim Tirane jam 32 vjec serjoz dhe shume sekret kerkoj Cifte te martuar ose te fejuar ose te dashuruar per nje eksperejnc te re adrenalin pasion sensualitet me shume romanc inimitet epsh te zjarrt per sex treshe ose ta shofi femren e tij duke ber sex me mua u vi ne banesen tuaj cdo gje gelet midis nesh ruhet sekret 100 per 100 pa u hap probleme kush cifte do te provoj dicka te re me shkruani viber ose whats aap 0682143082 stop pederat.
Kontrolloni me shitësin
Ndo nje Mami kerkoj per lidhje intime. 25/05/2019
Ndo nje Mami kerkoj per lidhje intime.
Pershendetje jam Romantiku me bani m Tirane jam 32 vjec serjoz dhe sekret deshiroj te kem lidhje intime me nje mami me banim Tirane ose Durres mami te jet moshe e re e mbajtur sexy nga une sdo ket probleme ruhet sekret 100per100 pres sms viber ose whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
Ofroj masazh hot per Femra sexy dhe mama sita vi ne banesen tuaj. 25/05/2019
Ofroj masazh hot per Femra sexy dhe mama sita vi ne banesen tuaj.
Kush vajze do nje masazh hot nga une romantiku. Te jesh shtrir ne shtrat eshte eresir rreth e rrotull teje ka qirinje te kuq te ndezur une afrohem afer teje me nje trendafil te kuq te ledhatoj trupin komplet nga gishtat e kembes deri tek vetullat . Marr krem vanilje te sperkas trupin komplet e filloj te lepi me gjuh kremin mbi trupin tend deri nga gishtat e kembve deri larte tek buzet i fus gjuhen brenda gojes filloj i lepi kokat e gjokseve me gjuh ja thithe i fus gjuhen tek beli dhe me posht belit i fus llapen tek p... e rretulloj komplet gjuhen tek p.... Pastaj i fus gishtat tek goja afrohem i fus k.. tek goja komplet . E kthej brapsh i perkul trupin pozicionin snop dog e kap nga floket ja fus komplet k... tek p... fut e xhirr me shpejt zjarr. Kush Vajze do ta provoj ket masazh relax per te hequr stresin vi ne banesen tuaj pres sms viber ose whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
25/05/2019
Kerkoj nje femer per qejf
Kush vajze deshiron te kaloje disa momente tbukra dhe te ket qejf te bredhi naten neper clube tme shkruaj ju pres
Kontrolloni me shitësin
Pershendetje 24/05/2019
Pershendetje
Per kontakt ne mesazhe Faleminderit
Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
per te gjithe
pershendetje jam 28 vjet kerkoj nje femer apo nje qift per mardhenje seksuale me pages te lajmrohen vetem serioz
Kontrolloni me shitësin
Mashkull per mami dhe vajza 24/05/2019
Mashkull per mami dhe vajza
Mashkull 30 vjec per mami dhe vajza,numer kontakti 0677160504
Tiranë 1000000.00 Lek
24/05/2019
kerkoj femer per takime intime
jam cun 21 vj nga shkodra kerkoj femer per takiime intime
Shkodër Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
Jepet me qera!
Jepet me qera,shtepi 1+1 e kompletuar dhe bashkekohore,banjo,ballkon i madh. 77m katror. Shtepia leshohet me qera pas dates 01/07/2019. Nr. kontakti: 0692574190
Tiranë Kontrolloni me shitësin
0676913017 24/05/2019
0676913017
Jam qun nga shkodra kerkoj vajz o Mami per seks kush te doj te me kontaktoj
Shkodër Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
Kerkoj aktiv
Jam pasiv me vend nga Tr. Kerkoj nje hamshor aktiv nga Tr te me qije fort. Jam sekret dhe super ne sex. Me shkruani ne fb Luca Tirana
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Per goca 24/05/2019
Per goca
Mami ose goca qe duan momente te bukura serioz dhe sekret 0686178994 whatsap viber
Berat Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI ROTONDO 24/05/2019
SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI ROTONDO
SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 1+1,54.4m² Shes Apartament ne plazh Lagjia 13,Kompleksi Rotondo.Siperfaqja totale e apartamentit eshte 54.5m².Apartamenti eshte me certifikata pronesie.(Lagjia 13,Plazh Durres)Ndodhet ne katin e 5(peste).Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne zonen e plazhit,dhe me nje infrastrukture mjaft te mire.Cmimi 404 Euro/M²,Total 22000 Euro. CEL: 0684063009-Edvin Keci,0682084735-Mikel Venari EMAIL:[email protected]
Durrës 22000.00 Euro €
24/05/2019
Jam viktori 30vj 0692591984.nga tr
Jam viktori tani sa kam ardhur nga jasht shtetit dua te nihem me nje femer te shendosht ose mami.. Me shkruani ne whatsapp 0692591984.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Shes apartament ne Golem 23/05/2019
Shes apartament ne Golem
Kam nje apartament ne Golem 56m2 me salon, 1 home gjumi,banjo e dy ballkone ne katin e 5. Vendodhja eshte ngjitur me Kompleks Freskia dhe Alb Adriatik. Eshte me documentary te rregullta. Çmimi eshte €30.000 i mobilise.. Edhe mund ta nderroj me ndonje apartament tjeter me 2 dhoma gjumi dhe mund te jap shares lekesh po ne Golem e dua. E dua me dy dhimta nga femijet mu kane rritur dhe e kemi te domosdoshem.
30.00 Euro €
Takim tiran 23/05/2019
Takim tiran
Jam 19 vjece Takim tirane Vetem njerez serious Mosha 18-35 Kush deshiron te shkruan WhatsApp-Viber: +447466293878
Tiranë Kontrolloni me shitësin
23/05/2019
Jepet me qera apartamenti 1+1, ne Bllok
Jepet me qera apartamenti prane zones se Bllokut. Kati i 5, i mobiluar ne menyre moderne,me nje ballkon. Pajisur me parkim per rezidentet. Cel: 0695555472
330.00 Euro €
23/05/2019
Jepet me qera apartament 1+1,ne Bllok
Jepet me qera apartamenti prane zones se Bllokut. Kati i 5, i mobiluar ne menyre moderne,me nje ballkon. Pajisur me parkim per rezidentet.
330.00 Euro €
23/05/2019
takim per qejf
pershendetje, nese ka ndonje femer te interesuar per takime intime te me kontaktoje nepermjet modulit. ofroj 50 mije lek.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Të gjitha ofertat