Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

22/04/2019
Lidhje serioze,
Pershendetje,jam i interesuar per nje lidhje serioze,jetoj ne gjermani,mosha te jet 40-47 te fala
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Pass
Jam akt dua nje pas mosha 45+
Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Njohje per shoqeri
Pershendetje oj Shqiperi, Jam nje cun 26 vjec, bjond, i gjate, slim, princ sykalter, simpatik te Zoti mo xP, me X6 te zeze, kam edhe 1 tren privat per linjen Laprake-Kopshti Zoologjik. Whatever, se dola nga tema; qellimi im i thjeshte dhe egoist eshte te rrisim shoqerine e mire me te cilet ja vlen te kalosh kohen dhe jo ta harxhosh ate. Njerez te thjeshte, te mencur e te sjellshem jeni te mirepritur kurdo ne Whatsapp 0698225914 Mirembetshi!
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Ofroj kenaqesi ne te gjitha femrat 18+ (cfaredolloj moshe) kundrejt pagese.
Pershendetje jam mashkull 20vjec 1.94m i gjate sportiv i pashem, ofroj kenaqesi per te gjitha femrat 18+ kundrejt nje pagese te caktuar nqs doni te kaloni eksperienca te paharrueshme te garantuara nga une me kontaktoni ne email: [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Apartament
Shitet apartament me sip. 118m2, me certifikate pronesie, ne katin e 5 e pajisur me dy ashensore dhe me pamje nga mali i Dajtit. Apartamenti ndodhet prane Ministrise se Jashtme, pallati tek stacioni i autobusit te Cmimi 1200€ m2 i diskutueshem. Numri telefonit; 0695750486
1200.00 Euro €
Kerkohet punojse lavanterie 21/04/2019
Kerkohet punojse lavanterie
Kerkohet punojse lavanterie :paga shume e kenaqshme ,ambjenti i pershtatshem per te punuar :Adresa:rruga Pashko Gjeci /kthesa e kamzes /titirane 0676968947
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
kerkoj nje vajze per lidhje serioze
prsh jam eraldi nga elb 22vj jam i interesuar per njohje shoqerore me nje vajze nga elb "18-20vj" 00355698352310
Elbasan Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Takim tr xvajzat
Pershendetje Dua te njofe nje vajze nga tr per momente te bukura cdo gje sekrete kam makine private etj Ju pres flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Kujdestare
Kerkojm kujdestare per vajzen ton 17 muaj fillimi punes fillim mai 2019 per ma shum Informationen mundesh me na Kontaktu ne nr 0799337504
Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Me pelqen shum seksi cmendur te bejm mbrekullia ne seks
Jam nje djal 29 vjec dhe per qef me u kenaq me femra me ber mbrekullira ne krevat
Mitrovice falas
Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 21/04/2019
Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga
Une jam nje investitor privat dhe ofroj perparime ne te holla per te gjithe, te cilet kane sjellje te mira dhe jane ne gjendje nje pjese prej 2% dhe nje kohezgjatje prej 1 deri ne 30 vjet, ne varesi te shumes se kerkuar. Une dua te ndihmoj vetem ata qe kane veshtiresi financiare dhe ato te refuzuara nga bankat, mos hezitoni te me kontaktoni me email. [email protected] [email protected] PS: Une do te jap emrin tim te plote, asgje nuk mbetet e fshehur, sepse punoj me besim dhe ndershmeri. Duke pritur per nje pergjigje nga ju. E-mail: [email protected] WhatsApp: +22961165680
Skenderaj 800000.00 Euro €
21/04/2019
Shoqni për qef ;)
U mbyta duke i ra me dorë :))) nëse ka ndonjë gocë që t'ja qajm hallin nj-tjetrit shkruani ..
Lezhë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Kerkoj nje vajz per shoqeri
Jam nje djal nga tirana 21 vjec dhe kerkoj nje vajz deri ne moshen 25 vjece per shoqeri nuk kam shum kohe te lir sepse kam 3 biznese qe i punoj. Do doja te kaloja momente te ndryshme me te.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: 20/04/2019
Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%:
Keni nevojë për një hua të shpejtë të parave? Nëse për një situatë emergjente (shpenzimet mjekësore, kostot e zëvendësimit të automjeteve, kostot e riparimit etj.) ose për një projekt më pak jetësor (mundësia për të udhëtuar, pushime, mundësi për të blerë pasuri të paluajtshme, për të zbuluar a automjeteve të përdorura të dorës së dytë, etj) Ne ofrojmë zgjidhje të ndryshme kredie që variojnë nga 5000 euro në 80,000,000 euro (me një normë interesi të ulët prej 2%), për të financuar të gjitha projektet të cilën e mbani të dashur. NB: Ju lutemi na jepni shumë shpejt shumën tuaj të kredisë dhe afatin tuaj të ripagimit të huasë. Për më shumë informacion kontaktoni direkt me postë: E-mail: [email protected] WhatsApp: +22961165680 Viber : +22961165680
Kercove 800000.00 Euro €
20/04/2019
Kerkoj femer per seks
Mosha ska rendesi, gjithashtu leket nuk jan problem. Me kontaktoni ne modul ose e-mail: [email protected]
Shkodër Kontrolloni me shitësin
MENAGJER SHITJE NE SHQIPERI 20/04/2019
MENAGJER SHITJE NE SHQIPERI
Aplikoni tani duke derguar CV ne [email protected] me te gjitha njohurite dhe eksperiencat tuaja te meparshme. Vetem te perzgjedhurit ftohen ne interviste!
Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Më shum se një shok për ty...
Kërkoj një vajzë (të martuar) që i mungon shoqëria e një partneri të vërtet por sekret. Për ty që di të mbash lidhje sekrete dhe je e bukur simpatike :) kontakt vetëm me email fillimisht.
Shkodër Kontrolloni me shitësin
MENAGJER SHITJE 20/04/2019
MENAGJER SHITJE
MENAGJER SHITJE NE SHQIPERI Aplikoni tani duke derguar CV ne [email protected] me te gjitha njohurite dhe eksperiencat tuaja te meparshme. Vetem te perzgjedhurit ftohen ne interviste
Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Kerkoj nje zonjush
Pershendetje, kerkoj nje Femer per lidhje serioze Jeton ne Gjermani Jam 44vj deshira ime esht qe te takoj nje zonj vetem per qellime serioze Ajo te Jet prej.koshes 33deri 40vj Ju mirpres
Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Jam full pasiv.
Hii, jam full pasiv 21 vjec. Jam i gjat, i pashem dhe trup te rregullt. Kerkoj aktiva serioz me vend.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Truall në shitje në rrugën “Pogej” 20/04/2019
Truall në shitje në rrugën “Pogej”
Sun Real Estate ofron për shitje një truall + ndërtesë me sipërfaqe 243 m² me vendndodhje: rruga “Pogej”. ✔Karakteristikat e truallit: – Ka një ndërtesë në gjendje të pabanueshme me sipërfaqe prej 76 m². – Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër 65000.00 Euro €
20/04/2019
KERKOJ TE BLEJ FRIGORIFER TE VOGEL DHE DOLLAP
DUA TE BLEJ NJE FRIGORIFER E VOGEL DHE DOLLAP. VETEM NE TIRANE. TE PERDORUR DHE ME CMIM TE LIRE. KUSH KA NE SHITJE JU LUTEM ME KONTAKTONI NE EMAIL
3000.00 Lek
Apartament 3+1 në shitje te Kryqëzimi i Degës 20/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te Kryqëzimi i Degës
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m². Apartamenti ndodhet në katin e IX të banimit në një pallat te Kryqëzimi i Degës. Përbëhet nga tri dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon. Shitet i pamobiluar.
Shkodër 66000.00 Euro €
20/04/2019
Per lidhje
Jam je zoteri 46 vjec jetoj ne USA ,jam I ve ,dhe dua te lidhem me ndonje zonje per qellime martesore kush eshte e interesuar te me shkruaj ne [email protected]
Pogradec Kontrolloni me shitësin
Të gjitha ofertat