Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

Gigolo Clubs Jobs in Delhi,Noida, Mumbai Call Now 09520484658 26/02/2021
Gigolo Clubs Jobs in Delhi,Noida, Mumbai Call Now 09520484658
Urgent Hiring for Gigolo Call at +919520484658! Gigoloclubs.com in Delhi is owned and operated which is a very reputed chain of nightclubs. We are a reputed gigolo club in Dwarka, Delhi, India. We are providing our services in all major cities in India, Dubai, Singapore, Bangkok, Malaysia and many more. If you earn more & extra money rs.20,000/ to 25,000/- Hourly. all over India base service, urgent and limited vacancy. Contact Information:- Email : [email protected] Website: www.gigoloclubs.com
Kontrolloni me shitësin
Call 09520484658, Free Joining in Gigolo Club Service Jobs Mumbai, Pune, India - Gigoloclubs.com 26/02/2021
Call 09520484658, Free Joining in Gigolo Club Service Jobs Mumbai, Pune, India - Gigoloclubs.com
Call me Now at my no 91-9520484658 Free Joining For Gigolo Jobs in Mumbai. Gigolo Clubs offers Free Joining Jobs in Mumbai, Free Joining Jobs in Pune, Free Joining Jobs in Andheri, Free Joining For Gigolo Jobs Mumbai, Free Joining in Gigolo Club Service Jobs Thane, Free Joining in Gigolo Club Service Jobs Thane, Free Joining in Gigolo Club Service Jobs Nashik, Free Joining For Gigolo Jobs Thane, Free Joining in Gigolo Club Service Jobs Solapur, Free Joining For Gigolo Jobs Bhiwandi, Free Joining in Gigolo Club Service Jobs Navi Mumbai, Free Joining in Gigolo Club Service Jobs Panvel, Free Joining For Gigolo Jobs Navi Mumbai, Free Joining For Gigolo Jobs Malegaon, Free Joining For Gigolo Jobs in Nashik, Free Joining For Gigolo Job in Dombivli, Free Joining For Gigolo Job in Vasai-Virar.
Kontrolloni me shitësin
25/02/2021
Jam zhigolo
Jam shum i paster dhe ofroj kenaqesi ta pa provuera ndonjeher me nje shume simbolike dhe heren e pare falas!
Durrës
25/02/2021
Ndryshe
Përshëndetje kerkoj një femër me pozitë të mirë e cila të kujdeset për mua në maximum kontaktoni ne adresën [email protected]
Tiranë
Erjoni nga lu jetoj ne athin 6943619565 25/02/2021
Erjoni nga lu jetoj ne athin 6943619565
Pershendetje nga ath jm 42vj jetoj dhe punoj ne ath deshiroj lidhje serjoze me nje zonj o nga shiperia i nga greqia per iformacin ne nr tel00306943619565 si viber watapp ose ne meseger dionisi dionii beliou jo tallje vetem lidhje serjoze
Greqi
Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri Shitet Apartament 2+1+2 ne Transballkanike 43,000 € 25/02/2021
Apartament - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri Shitet Apartament 2+1+2 ne Transballkanike 43,000 €
Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri ne Transballkanik prane Stacionit te Trenit. Ka nje siperfaqe totale prej 95.6 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi , dy banjo dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe ka orientim veri-perendim. Ndodhet prane njesive te ndryshme te sherbimit dhe institucioneve. Apartamenti zoteron dokumentacion te rregullt. +355 67 52 64 526
Vlorë 43000.00 Euro €
Jam pasiv full 25/02/2021
Jam pasiv full
Kerkoj nje mashkull sekret per seks jam 28vj 190cm 100kg trup seksi vishem si femer Jam bushter ne shtrat ju lutem mashkull akt sekret serioz [email protected] me shkr ketu
Tiranë
25/02/2021
Kerkoj femer
Pershendetje jam 38 vjec i martuar kerkoj femer
Kerkoj femer 25/02/2021
Kerkoj femer
Per her të par kerkoj nje femer per provue seks se bashku jam 35 vj e martuar 2 femij, kerkoj shoqe deri 55 vj
09520484658 Mumbai Gigolo Jobs BEST PART TIME INCOME OPPORTUNITY 25/02/2021
09520484658 Mumbai Gigolo Jobs BEST PART TIME INCOME OPPORTUNITY
Gigoloinindia - India No.1 Gigolo Club Mumbai Earn 15k To 25k Per day urgent Requirement of Gigolo For Gigolo Jobs Mumbai Pune, Nasik etc. If you are searching for BEST PART TIME INCOME OPPORTUNITY with Friendship, Love, Enjoyment & Fun with Broadminded Males Females & Couples. We can surely fulfill your dream & desire. For any inquiry and call, SMS, WhatsApp at +91-9520484658 Any Time OR Visit: www.gigoloinindia.com
Kontrolloni me shitësin
Gigolo Jobs in Delhi, Gigolo Clubs Jobs Mumbai, Niya 9520484658 Call Now 25/02/2021
Gigolo Jobs in Delhi, Gigolo Clubs Jobs Mumbai, Niya 9520484658 Call Now
Are you looking a Part Time Jobs in Mumbai,Delhi and Metro citys it is the right place for you. Gigolo Service provider in India and if you want to earn with fun and be a part of biggest gigolo service provider then contact us. gigoloinindia.com Gigoloinindia give you best opportunities to earn extra income with fun you can earn 15k to 20k from per meeting. We offers Gigolo Jobs in Mumbai | Gigolo Jobs Mumbai | Mumbai Gigolo Jobs | Gigolo Training in Mumbai | Mumbai Gigolo Training | Gigolo Training Mumbai | Gigolo Jobs in Andheri | Gigolo Jobs Andheri | Andheri Gigolo Jobs | Gigolo Training in Andheri | Andheri Gigolo Training | Gigolo Training Andheri | Gigolo Jobs in Delhi | Gigolo Jobs Delhi | Delhi Gigolo Jobs | Gigolo Training in Delhi | Delhi Gigolo Training | Gigolo Training Delhi | Gigolo Jobs in Delhi NCR | Gigolo Jobs in New Delhi | Gigolo Jobs in Rajasthan | Gigolo Jobs Rajasthan | Rajasthan Gigolo Jobs | Gigolo Training in Rajasthan | Rajasthan Gigolo Training | Gigolo Training Rajasthan | Gigolo Jobs in Surat | Gigolo Jobs Surat | Surat Gigolo Jobs | Gigolo Training in Surat | Surat Gigolo Training | Gigolo Training Surat | Gigolo Jobs in Pune | Gigolo Jobs Pune | Pune Gigolo Jobs | Gigolo Training in Pune | Pune Gigolo Training | Gigolo Training Pune | How to Become A Gigolo in Mumbai | How to Become A Gigolo in Delhi | How to Become A Gigolo in Delhi NCR | How to Become A Gigolo in Pune | How to Become A Gigolo in Rajasthan | How to Become A Gigolo in Noida | How to Become A Gigolo in Jaipur | How to Become A Gigolo in Goa | How to Become A Gigolo in Gurgaon | Gigolo Jobs in Dwarka | Gigolo Jobs Dwarka | Dwarka Gigolo Jobs | Gigolo Training in Dwarka | Dwarka Gigolo Training | Gigolo Training Dwarka. For More Info visit here www.gigoloinindia.com
Kontrolloni me shitësin
25/02/2021
Call Aaima +91 9520484658, Gigolo Jobs Delhi NCR,Gigolo Service Mumbai - Gigolo Clubs
Call Miss Aaima +91-9520484658 Hello Guys, We have Number 1 Gigolo Club in All Delhi NCR Mumbai. You can earn more than 1 lac/month. If you will join our club. Our club is register my Club gigoloclubs.com We will provide you high socities female whose husband are out Of India and not giving time to them. You can do it on very simple way. Daily cash payment. We provide services & Jobs gigolo club in Mumbai, Pune, Delhi NCR India, We provide playboys to high profile female clients, urgently required gigolos ( Call boys ) playboy, for our high profile female & male clients in India all cities, you can earn 10000 to 15,000 in a day, and in a night, massage home service are also available for boy, only interested boys call now. No age bar. No qualification bar. No age bar. 101% guaranted work.
Kontrolloni me shitësin
Best Opportunity For Male Part Time Jobs in Mumbai, Delhi - Call Me 09520484658 25/02/2021
Best Opportunity For Male Part Time Jobs in Mumbai, Delhi - Call Me 09520484658
Hello, Gigoloclubs.com give you a wonderful opportunity to work as a gigolo in our Gigolo Clubs to serve our high class girl/ladies/women and get extra money with Fun & Enjoyment. You can earn money 10k to 15k from per meeting. We offers all type of Gigolo Services like gigolo boy, We are working as a gigolo and getting paid from clients. Registration opens For gigolo Jobs Mumbai Delhi India Register your detail here : https://gigoloclubs.com/signup.php and call at +91 -9520484658 Apply for Gigolo job in Delhi, Mumbai, Chennai, Bangalore, Gujarat, Jaipur, Goa, Pune, Kolkata Etc. Whether you are new to adventuring with a gigolo or you've experienced Gigolo. Our service is available in Gigolo, Gigolo Club, Delhi Gigolo, Gigolo Delhi, Gigolo in Delhi, Gigolo Club in Delhi, Gigolo Club Delhi NCR, Delhi NCR Gigolo Club, Gigolo Club Delhi, Friendship Club Delhi, Gigolo Club in Rajasthan, Friendship Club Delhi NCR, Gigolo Club Rajasthan, Gigolo Club in New Delhi, Gigolo Club in Chennai.
Kontrolloni me shitësin
24/02/2021
150€
Pershendetje dua te takoj dike vetem per nje ore se pastaj mos te kem lidhe me pas takimit me personin jam astriti nga vora mosha maksimale duhet te jet 30 vjec Insta astrit701
Tiranë
24/02/2021
Vetem per ciftet serioze! Jam mashkull 23 vjec dge ju ofroj kenaqesi
Ofroj sex te papare me nje shifer simbolike... shum i paster ... VETEM KLIENTE SERIOZE! 26 CM
Durrës
KERKOJ VAJZE 18-35 per STRAPON, JAM MASHKULL 31vjec 24/02/2021
KERKOJ VAJZE 18-35 per STRAPON, JAM MASHKULL 31vjec
Jam mashkull 31 vjec me trup normal. Kerkoj nje vajze qe te perdori strapon (e kam vet) per dicka ndryshe si tek fotua. Ofroj dhe nje pages 50mij per 30min-1ore Whatsapp/Viber +355693802604 ose fb messenger: https://m.me/georgevalianoss
Tiranë
24/02/2021
Njohje
Pershendetje , kerkoj mami ose goca te reja qe duan te kenaqen dhe te mbi te gjitha te ruajne sekretin me kontaktoni 069 57 97 107
Tiranë
100 deri ne 200 mije lek per nje takim 24/02/2021
100 deri ne 200 mije lek per nje takim
Pershendetje jam nje djale nga durresi 27vjec kerkoj nje vajze nga 20 deri ne 30 vjec. Rendesi ka qe femra te jet e paster Instagram: altin_idurres
24/02/2021
100% real jo per kalim kohe
Pershendetje Jam nje djale nga durresi dhe kerkoj nje vajze per takim kundrejt pageses Deri ne 100€nje ore Me shkruani te kjo adrese Shkruani sa me shpejt takohemi sot: Insta : tirana.love111
Tiranë
Djal per cift 24/02/2021
Djal per cift
Jam nje zotri 44 vj familjar kerkoj nhe cift pa komplekse serjoz stop mashtrusave 0693334026
24/02/2021
KERKOJ FEMER ME PAGESE$$
kerkoj femra me pagese .me shume ne instagram kinder_boy1.pagesa e kenaqeshme
Tiranë
instagram. Tar_babasi 24/02/2021
instagram. Tar_babasi
Përshëndetje un quhem Tar Babasi nga qyteti i Krujes jam 34 vjeç dhe e publikoj kete njoftim sepse dua te dal me nje mashkull per te kryer mardhenie homoseksuale jam shum kuptues dhe i paster. prej vitesh e mbaj te fsheht kete sekret dhe vendosa ta shpreh dhe publikoj sot me shkruni ne Instagram Tar_babasi . Fantazia ime ka qen qe mashkulli te me bej një Zbor të vertet ne shtrat . Bej edhe gojore deri ne prishje per ta kenaqur mashkullin qe do kem ju puth nga larg Jam shum i but dhe delikat .
Krujë
Të gjitha ofertat