Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

19/10/2019
Veteme Femra Shqiptare qe jetojne ne Zvicerr
Veteme Femra Shqiptare qe jetojne ne Zvicerr vetem ku folet Gjermanisht (Schweizerdeutsch). Jame 47 vjeqare,173 igjate,82 kg,jetoje e punoje ne Zviccer. Deshiroj ta njoftoi nje Femer Shqiptare per takime Sekrete,per tu knaqur se bashku,i dua Femrat e dua ...!,Jame Diskret,Serioze dhe prese qe edhe ti te jeshe Seriose e Diskrete. Prese me padurime Lajmrimin tende ne [email protected] Pershendetje
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Per martese 19/10/2019
Per martese
Jam nje djal nga mirdita jetoj ne greqi me pune baz kerkoj nje vajz per lidhje serjoze dhe per martese jam 34 vjec vajza te kumunikoje me mua ne WhatsApp ose viber ne numrin 00306997758005
Kontrolloni me shitësin
19/10/2019
Jam nje djal nga shkodra
Dua nje femer qe jeton ne shkoder. Jam 37 vjec le nr telefoni 0683179935
Shkodër 1.00 Euro €
19/10/2019
Kerkoj...
Kerkohet vajze per shoqeri e moshes 25-45vjecare , jam 25 vjecar i paster , sekret dhe shum mire nga gjendja ekonomike , pagesa 300€ e me lart varesisht nga koha qe do kalojme ,mundet edhe nga kosova ose maqedonia , per me shume kontakt ne modul ...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Je ne kerkim te nje lidhjeje sekrete? 19/10/2019
Je ne kerkim te nje lidhjeje sekrete?
Jam nje mashkull 25 vjec me banim ne Vlore, simpatik dhe i mirearsimuar. Jam ne kerkim te nje femre(20-40 vjec) e cila deshiron te provoje nje lidhje sekrete dhe te zjarrte. Ne lidhje perfshihet seksi, terapia seksuale dhe masazh tantrik. Kerkoj vetem femer te sigurte ne vetvete, seksi dhe kurioze ne shtrat. Nese je e interesuar me shkruaj ne [email protected] (Vetem ne Vlore)
Vlorë Kontrolloni me shitësin
19/10/2019
Ambjent 40 m me qera perballe poliklinikes specialiteteve nr1..prane brryli
Ambjenti eshte i pershtashem ..per ambjent shendetesor
Tiranë 400.00 Euro €
19/10/2019
studente
jam nj 45 vjecar i martuar dhe kerkoj nje studente per shoqeri dhe per ta ndihmuar edhe ekonomikisht. do deshiroja njeri te sjellshem. flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Lidhje 19/10/2019
Lidhje
28 vjec..serioz..kontakt 0699131111
Durrës Kontrolloni me shitësin
19/10/2019
50 mije lek
jam mashkull,kerkoj nje femer 50 mije lek ora. te interesuarat te me shkruajne email [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/10/2019
Qera
Jepet apartament 1+1 me qera ne plazh durres prane hotel Adriatik 1 deri ne fillim te sezonit,e mobiluar kati 4 me ashensor.tel 0686122379.
Durrës 12000.00 Lek
SERIOZ PA MASHTRIME KERKOJ 19/10/2019
SERIOZ PA MASHTRIME KERKOJ
PERSH. JAM BERTI NGA FIERI 35 VJ. KERKOJ NJE FEMER PER TAKIME SEKRETE DHE TAKIME TE RREGULLTA ME PAGESE.. JAM TIP I QETE DHE LARG VESEVE. KAM NXJERRE KETE LAJMERIM PO VEC BYTH QIRA ME SHKRUAJNE.. A KA NDONJE VAJZE REALE??? NUK JAM MASHTRUES.... MAKINE PRIVATE NE GJENDJE EKONOMIKE.. JAM I NDARE.... NUK DO ZHGENJEHENI.... FLM [email protected]
Fier Kontrolloni me shitësin
19/10/2019
50 mije lek
jam mashkull kerkoj nje femer,50 mije lek ora. Te interesuarat te me shkruajne ne inbox
Kontrolloni me shitësin
19/10/2019
hey pershendetje
pershendetje
Gjakove Kontrolloni me shitësin
19/10/2019
kerkojm mashkull serioz
jemi qift i ri kerkojm mashkull serioz 45+ te jet serioz dhe sekret normal edhe nga ana ekonomike te jet mir presim vetem serioza
Prishtine Kontrolloni me shitësin
18/10/2019
Friends with benefits
Lets have done fun
Tiranë 50.00 Euro €
18/10/2019
Kerkoj femer ose cifte
Kerkoj femer ose cifte per kenaqesi
100.00 Euro €
18/10/2019
NJOHJE VIRTUALE
PERSHENDETJE, DESHIROJ TE NJIHEM ME NJE FEMER PER BISEDA HOT, NUK KA RENDESI MOSHA APO STATUSI, KERKOJ TE FLASIM NEPERMJET FB EDHE NESE E PELQEJME NJERI-TJETRIN VENDOSIM PER TAKIM, EDHE KUNDREJT PAGESES. E-MAIL [email protected] FACCEBOOK https://www.facebook.com/sekret.tirane.1
Tiranë 50.00 Euro €
Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 40,000 Leke (Mbi Shkollen e Baletit) 18/10/2019
Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 40,000 Leke (Mbi Shkollen e Baletit)
Tirane, japet me qera APT 1+1+A+2 BLK, e kompletuar 40,000 Leke (Mbi Shkollen e Baletit) Jepet me qira apartamenti 1+1+A+2 Blk 80 m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri 2011, me Ashensor dhe Lulishte. Rr. Petro Nini Luarasi, ndodhet mbi Shkollën e Baletit. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet 2 ballkone dhe korridor . Apartamenti eshte i kompletuar plotesisht me te gjitha orendite e nevojshme. Pallati afron siguri dhe mirëmbajtje. Çmimi 40,000 Lekë/ Muaj Toni [email protected] 0692176602
Tiranë 40000.00 Lek
18/10/2019
Kerkoj cifte ose femer
Mirmbrema jam nje djal 30 vjec 187cm 80 kg i palestruar pres femrat e etura per lojra erotike .0699833524
Kontrolloni me shitësin
18/10/2019
Femrat te kontaktojne
Kush nga femrat do pak kenaqesi , dhe nqs pranohet kundrejt pageses 50 euro ose dhe me shume te me kontaktoj me email ose mesazhe ketu
Kontrolloni me shitësin
Jam pasiv kerkoj nje Aktiv me vend ne Tirane 17/10/2019
Jam pasiv kerkoj nje Aktiv me vend ne Tirane
Ckemi jam erjoni full pasiv kerkoj nje aktiv me vend ne Tirane mosha 35+ per lidhje intime dhe sekrete me shkruani ne skype Erjon Kotoli ose ne mail [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Lungomare garsoniere me qera 15€ 17/10/2019
Lungomare garsoniere me qera 15€
Garsoniere me qera ditore 15€.per must e dimrit. Kept edhe me qera mujore. Garsoniera ndodhet ne lungomare prane bar "da vincit".30 m nga deti dhe 5 min nga qendra e qytetit.e mobiluar super.me kuzhine gatimi+ballkon+tualet me dritare.kati 4 NBA toka.me ashensor. Mundesi parkimi.cel:0692290314
Vlorë 15.00 Euro €
17/10/2019
Lungomare, shitet garsoniere
Shitet garsoniere ne lungomare.ne zonen me te kerkuar te qytetit.30m nga deti.prane bar "da vinci".garsoniera ndodhet ne katin e 4 nga toka.nuk ka pamje nga deti .me ashensor.me hipoteke.shitet e mobiluar.ofrohet mundesi parkimi.garsoniera ka nje ambient fjetje+ kuzhine gatimi+ tualet me dritare+balloon nga perendimi.
Vlorë 25000.00 Euro €
Vlore.Shitet apartament 2+1.ne qender te qytetit n 17/10/2019
Vlore.Shitet apartament 2+1.ne qender te qytetit n
Shitet apartament 2+1 .ne qender te Vlores.apartamenti ndodhet ndermjet shkolles I.Qemali dhe Universitetit. Apartamenti eshte 80m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi+ sallon+ballkon+tualet me dritare.kati I katert..shtepia eshte e veshur me parker.
Vlorë 45000.00 Euro €
Të gjitha ofertat