Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

26/05/2019
Kerkoj kamarjere femer
Kajo lounge bar kerkon te punesoje nje kamarjere femer. Rroga do jete e kenaqshme. Rr andon zako cajupi afer stadiumit dinamo
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj femra ose mami
Kerkoj femra ose mami per takime intime gjithcka sekret jam 21 vjec per me shume kontaktoni ne whatsapp ose viber +38345634924
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Pershendetje te gjitha femrave nga elbasani 26/05/2019
Pershendetje te gjitha femrave nga elbasani
per te gjitha femrat qe duan te kalojne momente te bukura.te me tel ne 0695139624.nuk do zhgenjeheni
Elbasan Kontrolloni me shitësin
Shqipopedia.org 26/05/2019
Shqipopedia.org
Shqipopedia.org ju ofron mundesine te gjeni cfare kerkoni: si njoftime dhe artikuj te kategorive te ndryshme, oferta, produkte dhe detaje mbi kompani e biznese. Vizitojeni nje here faqen shqipopedia.org dhe do shikoni qe aty do te gjeni veten. Faleminderit. https://shqipopedia.org
Tiranë falas
Kerkoj Femra dhe mama sita qe u mungon sexi ose dua te provojn sex te pa gopur . 26/05/2019
Kerkoj Femra dhe mama sita qe u mungon sexi ose dua te provojn sex te pa gopur .
Pershendetje Jam Romantiku me banim Tirane shume qeflli ne sex serjoz dhe sekret kerkoj lidhje intime me mama sita ose goca qe u mungon sexi dhe partneri nuk i josh mir te kalojn njeher nga une per nje sex te pa gopur rezistent . Kush mami ose vajze do sex potent dhe qe te dilni ne takim ruhet privatsia juaj pres sms viber ose whats aap 0682143082 stop pederat.
Kontrolloni me shitësin
Mashkull Tek Kerkoj Cifte per sex treshe ose partneri te shofi femren duke per sex me mua . 26/05/2019
Mashkull Tek Kerkoj Cifte per sex treshe ose partneri te shofi femren duke per sex me mua .
Jam Mashkull Tek serjoz dhe shume sekret kam eksperjenc me Cifte sex treshe ose partneri ta shofi femren duke per sex me mua jam shume simpatik dhe me shume epsh . Kerkoj ndo nje Cifte per takim sote per te kaluar nje eksperjenc te bukure . Pres me shkruani viber ose whats aap 0682143082 stop pederat.
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Cift kerkon nje cift per Sex
Jemi cift kerkojm nje cift per Sex. F 42 viet M 46 viet. Jetojm jasht per moment jemi en pushjm en ks. Lemrojni se jeni cift Numrj +37745328467
Kontrolloni me shitësin
80 euro 26/05/2019
80 euro
80 euro.. e disponushme vetem ne fier. dergo numrin. nje foto te lekeve dhe nje foto trupi pa fytyren.. kis kis jo kalamaqe
Fier Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
kerkoj nje fermer
Kerkoj nje femer te bukur
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
100 euro takimi per zonjat sekret
Prsh, jam 31 vjec nga Tirana. Trup normal, intelektual dhe shume sekret. Interesohem per nje lidhje sekrete kundrejt pageses me nje femer, sidomos moshat 40-60 vjec, cdo gje sekret dhe respekt i ndersjellte. Jam kurioz te eksperimentoj ne kete fushe :) te interesuarat te shkruajne ketu.
Tiranë 100.00 Euro €
Takim tirane 26/05/2019
Takim tirane
Jam 30 vjece Takim tirane Me shkruaj WhatsApp-Viber: +491628569565
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj nje femer deri ne 40 vjece per lidhje serioze
Jam 51 vjec, nga Tirana, 165cm, fatkeqesisht i divorcuar. Jam me universitet dhe punoj prej shume vitesh ne shtet. Jam njeri i mire, me dinjitet, i shendetshem dhe pa vese. Per te ruajtur privatesine time kaq mund te them ketu. Kerkoj te njihem me nje femer beqare deri ne 40 vjece, me universitet, per qellime serioze. Pse e kerkoj kete lidhje me njeriun e duhur? Sepse ajo do të jetë për mua edhe mike, edhe shoqe, edhe e dashur. Do të jetë pranë meje në nevojë, në të mirë dhe në të keqe. Nuk do ta ndjejme vetmine. Jeta behet me zbavitese dhe shijohet me mire, do te festojme 2 ditelindje ne vit. Do te udhetojme te lire. Do te bejme me shume sex zbavites, ashtu sic duhet dhe sa te duam. Te kemi edhe nje femije, nese ajo e deshiron. Familja na ben njerez me te mire dhe me dinjitet, familja na ben me te lumtur, me te shendetshem dhe me mire financiarisht. Kush e deshiron nje lidhje te tille te me shkruaje: [email protected]
falas
26/05/2019
Per njohje serioze
Jam 51 vjec, i divorcuar, nga Tirana. Jam me universitet, i punesuar prej shume vitesh ne nje institucion shteteror. Interesohem te kem nje kontakt me nje femer deri 41 vjece, per cfaredolloj lidhjeje sidomos serioze. Per arsye personale, ketu nuk mund t'ju tregoj gjithcka per veten time, por ju them nje te vertete: Jam njeri i mire nga te gjitha pikepamjet, i sjellshem, pa vese, i qete, i sinqerte, shume social, sportiv e i shendetshem. Gjithsesi gjithcka i lihet njohjes nga afer. Jam mjaft i hapur per te biseduar ne cdo rrethane. Cila deshiron te bisedojme te marre numrin ne redaksi ose te me shkruaj ne e-mail adrese: [email protected]
falas
Kerkoj lidhje intime me mama sita ose ndo nje vajze me banim Tirane. 26/05/2019
Kerkoj lidhje intime me mama sita ose ndo nje vajze me banim Tirane.
Jam Romantiku nga Tirana shume qeflli ne sex dhe me shume fantazi sensuale kerkoj lidhje intime me ndo nje mami ose ndo nje vajze me banim Tirane ose Durres per lidhje intime jam shume serjoz dhe sekret pres sms viber whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Vajze per qellime serjoze. 26/05/2019
Kerkoj Vajze per qellime serjoze.
Pershendetje jam Nje Djal me orgjin nga jugu po banus Tirane jam 32 vjec tip i qet i dashur pa vese te keqija . Jam i gjat 191 cm brun pak zeshkan gjyra suve jeshile hund vogel trup i palestrum me muskuj . Iteresohem te njifem me nje vajze me banim Tirane per qellime serjoze Femra qe preferoj te jet e gjat 1e70 ose 1e75 me trup te rregull e paraqicme serjoze e siqert. Kush vajze kerkon qellime serjoze bujrum me shkruani viber ose whats aap 0685154949
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Kerkoj nje Vajz per Fejes.
Jam NJe Djal me orgjin nga jugu po banus Tirane jam pa vese te keqija jam 32 vjec i paraqicem . Ka ndo nje vajze me banim Tirane per njohje serjoze flasim si fillim shifemi live camer whats aap po e pelqyem njeri tjetrin vazhdojm per me tej per ti len koh njeri tjetrir per tu njohur me mir dhe nje fejes e bledhim mendjen jeta eshte shume e shkurter pres sms whats aap ose viber 0685154949
Kontrolloni me shitësin
26/05/2019
Per zonja!
Pershendetje! Jam nje djale nga tirana 30 vjec! Jam shum serioz,korrekt dhe i rregullt! Me pune te mire, dua te njoh nje zonje nje mami nje femer qe kerkon te realizoje cdo deshire seksuale per tja plotesuar te gjitha fantazite erotike per ta bere te ndjeje dritherima orgazme do jem skllavi i saj ne shtrat ju mirpres! Me kontaktoni ne email!
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Dua nje vajz per seks 25/05/2019
Dua nje vajz per seks
NJE VAJZ PER SEKS PAGUAJ DHE LEK SA TE DOJ NUK ESHT PROBLEM [email protected]
Durrës 100.00 Euro €
25/05/2019
Kerkoj nje femer per lidhje serioze
Quhem Edi. Jam 51 vjec, i divorcuar, nga Tirana. Jam i arsimuar me universitet, punoj ne nje institucion shteteror. Interesohem te kem nje kontakt me ate qe i interesoj per cfaredolloj lidhjeje sidomos serioze. Per arsye personale, ketu nuk mund t'ju tregoj gjithcka per veten time, por ju them nje te vertete: Jam njeri i mire nga te gjitha pikepamjet. Gjithsesi gjithcka i lihet njohjes nga afer. Jam mjaft i hapur per te biseduar ne cdo rrethane. Nese deshiron dikush te bisedojme me shkruaj ne e-mail adrese: [email protected] Me respekt Edi
falas
25/05/2019
Kerkoj Trans/Crossdresser
Kerkoj nje trans/crossdresser per te kaluar momente dhe eksperience ndryshe.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Tokë në shitje në Bushat 25/05/2019
Tokë në shitje në Bushat
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym. ✔Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet buzë rruge, në autostradë. – Është shumë e përshtatshme për ndërtim. – Zotëron dokomentacion të rregult pronësie. Çmimi: 30’000 €/dynymi ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
Shkodër 300000.00 Euro €
25/05/2019
ka per takim?
Ka per takim?
Tiranë Kontrolloni me shitësin
JAM KLAJDI 27 VJEQ SKYPE KLAJDI889 25/05/2019
JAM KLAJDI 27 VJEQ SKYPE KLAJDI889
KUSH KA DESHIRE TE KENAQEMI NE SKYPE EMRI SKYPE KLAJDI889 DO KENAQEMI JAM I SJELLSHEM ME FEMRAT JU MIRPRES
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Dyqan me qira në Rus 25/05/2019
Dyqan me qira në Rus
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm. Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit. Ambienti ka një banjo dhe ofrohet me qira bosh.
Shkodër 50000.00 Lek
Të gjitha ofertat