Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

Dua nje vajz per seks 25/05/2019
Dua nje vajz per seks
NJE VAJZ PER SEKS PAGUAJ DHE LEK SA TE DOJ NUK ESHT PROBLEM [email protected]
Durrës 100.00 Euro €
25/05/2019
Kerkoj nje femer per lidhje serioze
Quhem Edi. Jam 51 vjec, i divorcuar, nga Tirana. Jam i arsimuar me universitet, punoj ne nje institucion shteteror. Interesohem te kem nje kontakt me ate qe i interesoj per cfaredolloj lidhjeje sidomos serioze. Per arsye personale, ketu nuk mund t'ju tregoj gjithcka per veten time, por ju them nje te vertete: Jam njeri i mire nga te gjitha pikepamjet. Gjithsesi gjithcka i lihet njohjes nga afer. Jam mjaft i hapur per te biseduar ne cdo rrethane. Nese deshiron dikush te bisedojme me shkruaj ne e-mail adrese: [email protected] Me respekt Edi
falas
25/05/2019
Kerkoj Trans/Crossdresser
Kerkoj nje trans/crossdresser per te kaluar momente dhe eksperience ndryshe.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Tokë në shitje në Bushat 25/05/2019
Tokë në shitje në Bushat
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym. ✔Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet buzë rruge, në autostradë. – Është shumë e përshtatshme për ndërtim. – Zotëron dokomentacion të rregult pronësie. Çmimi: 30’000 €/dynymi ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
Shkodër 300000.00 Euro €
25/05/2019
ka per takim?
Ka per takim?
Tiranë Kontrolloni me shitësin
JAM KLAJDI 27 VJEQ SKYPE KLAJDI889 25/05/2019
JAM KLAJDI 27 VJEQ SKYPE KLAJDI889
KUSH KA DESHIRE TE KENAQEMI NE SKYPE EMRI SKYPE KLAJDI889 DO KENAQEMI JAM I SJELLSHEM ME FEMRAT JU MIRPRES
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Dyqan me qira në Rus 25/05/2019
Dyqan me qira në Rus
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm. Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit. Ambienti ka një banjo dhe ofrohet me qira bosh.
Shkodër 50000.00 Lek
25/05/2019
KERKOJ PASIV MAX 20 VJ nga JUGU vl,fr,lu,br, etj..
Prsh, KERKOJ NJE DJAL PASIV NGA JUGU JO ME SHIME SE 20 VJ,TE JETE I PASTER , I EMBEL EDHE TIP FEMEROR PA LESH NE FYTYRE EDHE I DEPILUAR NGA KEMBET EDHE BYTHA,TE ME KONTAKTOJNE VETEM TE INTERESUARIT VERTET QE PLOTSOJNE KTO KUSHTE,JU MIRPRES
Kontrolloni me shitësin
Jeep Wrangler 2.5i Sport 1999 25/05/2019
Jeep Wrangler 2.5i Sport 1999
Jeep Wrangler 2.5i Sport, viti 1999, 315 000 km, ngjyrë blu, gearbox manual, drive wheel drive, drive benzinë, numri i vendeve 4, konvertueshme trupit, numri i dyerve 3.
Amerike 3350.00 Euro €
25/05/2019
Kerkoj Femer
jam Gerti nga Tirana 27 vjec,kerkoj femer per njohje,lidhje etj etj me kontakto ne email [email protected]
Kontrolloni me shitësin
crossdresser Tirane 25/05/2019
crossdresser Tirane
Pershendetje jam crossdresser ( trans ) nga tirana dua te njihem me ndonje cun 19-28 vjec te mire fizikisht dhe te paster foto eshte reale fillimisht shifemi ne skype ose fb e vendosim vetem nga tirana Nuk jam escort ndaj mos ofro leke se nuk jam e interesuar per ket pjese
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/05/2019
Lidhje serioze
Persh.jam MIRA 39vj.me origjine nga jugu banoj ne Tr.dua te njoh nje djal te mir per qellime serioze martes.djali te ket moshen 42-48vj.te jet i arsimuar,i kulturuar,i sinqert,korrekt e me dinjitet.se ashtu jam edhe vet.kush eshte i interesuar te me mar ne kete nr tel.0682828371.ju lutem jo tallje.flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Apartament Pushimi Ne Vlore / Zona e Vilave te Tuneli 25/05/2019
Apartament Pushimi Ne Vlore / Zona e Vilave te Tuneli
Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 150m prane detit ne rrugen Dhimiter Thanasi. Apartamenti perfshin: Ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne famijet, Parkim ne garazh falas, Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Internet falas. 1 Krevat dopjo, 2 Divane qe mund te hapen. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
Vlorë 50.00 Euro €
Vlore Apartament Pushimi / Zona e Portit 25/05/2019
Vlore Apartament Pushimi / Zona e Portit
Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1+2 Ballkone, me siperfaqe rreth 80m katrore, ndodhet rreth 180m prane detit ne rrugen Hektor Shyti. Apartamenti perfshin: Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Internet falas. 3 Krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. Ka parkim ne rruge. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
Vlorë 70.00 Euro €
Apartament Pushimi Vlore / Afer Detit prane Tunelit 25/05/2019
Apartament Pushimi Vlore / Afer Detit prane Tunelit
Apartament pushimi afer detit per sezonin e veres. Apartamenti eshte 2+1+1 Ballkon, me siperfaqe 80m2. Apartamenti permban: Ambjent rrethues clodhes dhe ku mund te luajne femijet, Parkim ne garazh falas, Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Kondicioner, Internet falas, 1 Krevat dopjo, 2 krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
Vlorë 60.00 Euro €
Apartament Pushimi Vlore / Lungomare 25/05/2019
Apartament Pushimi Vlore / Lungomare
Apartament pushimi ne Vlore per sezonin e veres. Apartamenti eshte 1+1+2 Ballkone, me siperfaqe rreth 70m katrore, ndodhet rreth 80m prane detit ne rrugen Rushit Gurishova. Apartamenti perfshin: Guzhine gatimi, Frigorifer, Lavatrice, Kondicioner, Internet falas. 1 Krevat dopjo, 2 Krevate tek, 2 Divane qe mund te hapen. Ka parkim ne rruge dhe pereth pallatit. JU MIRPRESIM PER REZERVIME !
Vlorë 50.00 Euro €
Kerkoj ndo nje Cifte per nje eksperejnc te re sex treshe ose partneri te shofi femren duke ber sex 25/05/2019
Kerkoj ndo nje Cifte per nje eksperejnc te re sex treshe ose partneri te shofi femren duke ber sex
Jam Romantiku me banim Tirane jam 32 vjec serjoz dhe shume sekret kerkoj Cifte te martuar ose te fejuar ose te dashuruar per nje eksperejnc te re adrenalin pasion sensualitet me shume romanc inimitet epsh te zjarrt per sex treshe ose ta shofi femren e tij duke ber sex me mua u vi ne banesen tuaj cdo gje gelet midis nesh ruhet sekret 100 per 100 pa u hap probleme kush cifte do te provoj dicka te re me shkruani viber ose whats aap 0682143082 stop pederat.
Kontrolloni me shitësin
Ndo nje Mami kerkoj per lidhje intime. 25/05/2019
Ndo nje Mami kerkoj per lidhje intime.
Pershendetje jam Romantiku me bani m Tirane jam 32 vjec serjoz dhe sekret deshiroj te kem lidhje intime me nje mami me banim Tirane ose Durres mami te jet moshe e re e mbajtur sexy nga une sdo ket probleme ruhet sekret 100per100 pres sms viber ose whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
Ofroj masazh hot per Femra sexy dhe mama sita vi ne banesen tuaj. 25/05/2019
Ofroj masazh hot per Femra sexy dhe mama sita vi ne banesen tuaj.
Kush vajze do nje masazh hot nga une romantiku. Te jesh shtrir ne shtrat eshte eresir rreth e rrotull teje ka qirinje te kuq te ndezur une afrohem afer teje me nje trendafil te kuq te ledhatoj trupin komplet nga gishtat e kembes deri tek vetullat . Marr krem vanilje te sperkas trupin komplet e filloj te lepi me gjuh kremin mbi trupin tend deri nga gishtat e kembve deri larte tek buzet i fus gjuhen brenda gojes filloj i lepi kokat e gjokseve me gjuh ja thithe i fus gjuhen tek beli dhe me posht belit i fus llapen tek p... e rretulloj komplet gjuhen tek p.... Pastaj i fus gishtat tek goja afrohem i fus k.. tek goja komplet . E kthej brapsh i perkul trupin pozicionin snop dog e kap nga floket ja fus komplet k... tek p... fut e xhirr me shpejt zjarr. Kush Vajze do ta provoj ket masazh relax per te hequr stresin vi ne banesen tuaj pres sms viber ose whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
Pershendetje 24/05/2019
Pershendetje
Per kontakt ne mesazhe Faleminderit
Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
per te gjithe
pershendetje jam 28 vjet kerkoj nje femer apo nje qift per mardhenje seksuale me pages te lajmrohen vetem serioz
Kontrolloni me shitësin
Mashkull per mami dhe vajza 24/05/2019
Mashkull per mami dhe vajza
Mashkull 30 vjec per mami dhe vajza,numer kontakti 0677160504
Tiranë 1000000.00 Lek
24/05/2019
kerkoj femer per takime intime
jam cun 21 vj nga shkodra kerkoj femer per takiime intime
Shkodër Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
Jepet me qera!
Jepet me qera,shtepi 1+1 e kompletuar dhe bashkekohore,banjo,ballkon i madh. 77m katror. Shtepia leshohet me qera pas dates 01/07/2019. Nr. kontakti: 0692574190
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Të gjitha ofertat