Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

24 vjecari 10/12/2019
24 vjecari
Pershendetje, quhem gerti ndoshta i njohur per disa nga ju,jetoj ne tirane i kthyer pas disa vitesh emigracion.Jam i apasinuar per takime te nxehta plot epsh pasion kenaqesi me cifte dhe gra.Mos ezitoni te me shkrani ne whatssapp: 0685330760
Kontrolloni me shitësin
10/12/2019
Kerkoj mashkull
jam nje djal i paraqitshem dhe i palestruar , 28 vjec, kerkoj nje djal si puna ime , te jet me mend ne kok dhe sekret . per kenaqesi reciproke. dmth kerkoj nje shok .
Durrës Kontrolloni me shitësin
10/12/2019
kerkoj ndonje cift ose mami
Jam nje djale 25 vjec tr WhatsApp 0676369056
Tiranë 1.00 Euro €
kerkoj shoqe per takim 10/12/2019
kerkoj shoqe per takim
kerkoj shoqe per takim shperblej ne varesi te cilesise..Ne tirane ose dhe ne qytet tjeter nuk prish pune.flm.0693080985
Tiranë 888.00 Euro €
10/12/2019
Jam andi nga tirana 33 vjec serjoz
Jam andi nga tirana 33 vjec per ju gra ose vajza qe doni nje exsperjence te bukur secrete dhe serjoze ju pres jam teper secret dhe serjoz 0683642007
Kontrolloni me shitësin
10/12/2019
300
Kerkoj nje vajze ose mami jam 28 vjec paguaj deri ne 300 euro jam i martuar top sekret gjithcka vetem mesazhe ne whatsap ne nr 0677176570
Tiranë 300.00 Euro €
Kerkoj nje burr per lidhje seksi 10/12/2019
Kerkoj nje burr per lidhje seksi
Ckemi jam full pasiv kerkoj nje aktiv me vend ne Tirane mosha 35 e lart me shkruani ne skype.... Erjon Kotoli. Me shkruani vetem po plotesuat ato qe kerkoj ju ores.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
10/12/2019
Kerkoj nje vajz
Prsh kerkoj nje vajz te re per lidhje paguaj nese ka nevoj , bon edhe trans nese osht e re dhe e bukur
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi 10/12/2019
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi , me sipërfaqe prej 40m². Ambienti ndodhet në katin e parë buzë rruge .Është godine e re, e shtruar me pllakë , ,ka vetratë xhami . Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Shkodër 350.00 Euro €
10/12/2019
Kerkoj mami ose beqare per seks
Jam i interesuar per mami ose beqare qe kane nevoje per seks te cmendur. Jam gjithashtu me ekonomi te mire dhe mund te ju ndihmoj. Whatsaap +355692865115
Tiranë 1000.00 Euro €
10/12/2019
Psh doja te njihja nje vajz nga tr
Jam 26 vjec i gjat 1.80 trup i palestruar kerkoj nje vajz te jet sipatike
Kontrolloni me shitësin
10/12/2019
Vajza kerkoj
Pershendetje .kerkoj nje vajze per sex aventura ,jam 1.90 trup i lidhur simpatik,brun ju ofroj castw te paharrueshme dhe ju premtoj dhurata lek e cfare te ju doje zemra .Jetoj ne shkoder kerkoj mami ose vajza tw reja nga 18-45 vjec .Me shkruani ne inbox dhe kontaktojme.Flm
Kontrolloni me shitësin
10/12/2019
Djal Shkodre
Ckm jam nje djal nga shkodra 24 vj brun simpatik ,kerkoj nje vajze deri n30 vjec per lidhje ,per tja kaluar mir,km lek makin ca tju doje zemra ju jap .Na shkruani.
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Mashkull 40+ vjec 09/12/2019
Kerkoj Mashkull 40+ vjec
Pershendetje, Jam 23 vjec Pasiv. Permasat e mia jane 55 kg dhe 1.80 i gjate.Kerkoj mashkull mbi 40 vjec ose babi. Jam i lir gjat dites dhe mbas ores 12. Kam deshire te mbetemi shoke dhe ne jeten e perditshme. Te jesh sekret, serioz dhe i edukuar. Jam me pages simbas deshires tende. Me shkruani , ju puth ❤. Email: [email protected]
Tiranë falas
09/12/2019
pushime kolasin
kerkoj nje femer te kaloj 2 netw ne kolasin te malit te zi
falas
09/12/2019
Kerkoj Babysitter
Kerkoj urgjent nje Babysitter per dy femij dhe punet e shtepis te interesuarat le te kontaktojn. Numri esht +41762296999
Zvicer falas
09/12/2019
SHES APARTAMENTE OKAZION NE TIRANE
Shesim me cmime okazion apartamente, ne disa zona te Tiranes me cmim OKAZION. Cel 0688798068
Tiranë falas
09/12/2019
Kenaqesi intime sekret
Pershendetje nqs po lex kete njoftim do te thot qe dhe ti po kerkon dicka qe te mungon athere shkruaj besoj se do kuptohemi dhe do plotesojm njeri tjetrin ?!
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/12/2019
kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek
kerkoj nje vajze ne tirane ta mbaj me lek jam nje djal qe jetoj jashte kam bisnese ne shqiperi ,dua nje femer ta mbaj me lek mujore , kontaktoni ne wacap +393336474495
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/12/2019
kerkoj dy vajza
kerkoj dy vajza per treshe.
Tiranë falas
Apartament 2+1 në shitje tek Sahati 09/12/2019
Apartament 2+1 në shitje tek Sahati
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e pestë të banimit në një pallat me adresë: tek Sahati. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 72 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dritare duralumini - 3 kondicioner - është i mobiliuar dhe i pajisur me të gjitha kushtet . Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar, përveç TV,divaneve, lavatriçes dhe figoriferit -
Shkodër 46000.00 Euro €
Femer per takim 09/12/2019
Femer per takim
Kerkoj femer korrekte per takim kuptohet me pagese ne varesi te cilesise .kush rshte e interesuar te kontoktoje.Disponueshem ne cdo qytet.kontakt 0692205748
Tiranë 111.00 Euro €
Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR 09/12/2019
Shitet Apartament 2+1+2+ BLK Golem 105 m2 52 000 EUR
Shitet apartament 1+1 siperfaqe 65 m2 dhe garsoniere me sip 40 m2. Jane te mobiluara plotesisht dhe te gatshem per tu banuar ose per tu dhene me qera per sezonin veror. Apartamentet ndodhen vetem 200 metra larg detit me nje rezidence banimi e administruar 24/7. Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Afer kompleksit ndodhen disa restorante dhe hotele luksoze si: Premium Hotel, Grand Blue Fafa,Miami 2, Rio Mare . Apartamentet jane ne te njetin kat dhe mund te perdoren dhe si nje hyrje e vetme , mund te shiten dhe vec e vec. Disponojne dokumenta te rregullt hipotekor. ​https://jonuzirealestate.al/
Kavajë 52000.00 Euro €
4000$ ne muaj 09/12/2019
4000$ ne muaj
https://ubymoney.icu/9126061905916/ Fito deri ne 400 $ ne dite duke pare reklama-Ads Ndiq linkun. Regjistrohu dhe fito!
3000.00 Dollar US$
Të gjitha ofertat