Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

Per femrat qe duan sex an@l 25/08/2019
Per femrat qe duan sex [email protected]
Kush femer deshiron te provoje nje eksperience ndryshe me seks anal te kontaktoje nepermjet modulit.
Kontrolloni me shitësin
25/08/2019
Kerkoj pune per dr teknik
Kerkoj pune per Drejtus Teknik per polici private ne Tirane ose Durres. Kam license 1,3A, dhe pervoje shume vjecare. Cel 0688798068
Tiranë 300.00 Euro €
25/08/2019
Per Mami bukuroshe dhe. Cifte
Jam ervisi nga Dr 35 vjec jam familjar int per lidhje top sektete me mami bukuroshe qe u pelqen ta shijojn jeten dhe tbejne gjera te bukura. Mirpres dhe cifyet familjar qe int per nje mashkull per momemente te paharruara 0695826780 foto nuk nxjerr se me duket shum absurde kjo pjes ju siguroj gjithcka top sekret
Durrës falas
25/08/2019
Drejtues teknk SHPSF
Kam license kategoria 1,3A, per Drejtues teknik ne Polici private, dhe pervoje pune. Kush ka nevoje per kete pozicion, ne Tirane, e Durres te flasim. Cel0688798068
Tiranë falas
25/08/2019
Pershemdetje
Ka nj pjeshk per qef tr jo vrromse tjen tpastra jo zhulse
Kontrolloni me shitësin
Pasiv me vend Tr 25/08/2019
Pasiv me vend Tr
Dua nj hamshor t eger me k t madh. Jam super n gojore dhe qirje. Kam vend tr dhe jam sh sekret. Nacut qe dun takim t m shkruj te fb Luca Tirana ose insta pasiv.tirane. puc
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj femer per pushime ne GR 25/08/2019
Kerkoj femer per pushime ne GR
Kerkoj nje femer per te kaluar disa dite ne plazh te gjitha te paguara me kushtin e vetem te jete femer sexy dhe pa komplekse 0676319646
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/08/2019
Cift me pages
Kerkoj Cift serioz,diskret ,me pagese [email protected]
Tiranë 200.00 Euro €
25/08/2019
Jap shtepi me qera ne elbasan lagji dyli haxhire.
Jap shtepi private me qera e kompletuar me te gjitha lagjia dyli haxhire elbasan,shtepia lrivate me oborr perpara vend parkimi per makinen e duhur per te jetuar nje familhe zona shume e mire,cel 0676487422.
Elbasan 20000.00 Lek
25/08/2019
Kerkoj ndonje pjeshke
Jam nga Prishtina Kerkoj ndonje vajze qe eshte e interesuar per seks te interesuarat te me kontaktojn
Prishtine Kontrolloni me shitësin
25/08/2019
takim sot ne tiran durres
jemi nje cift 30 vjec. kerkojm nje cift ose femer per takim.nuk ka rendesi mosha. ju lutem vetem per takim jo per biseda koti pasi nuk na interesojn.jemi te martuar shum sekret dhe te sinqert per aq sa na takon.lini nr tel nese jeni te interesuar.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/08/2019
Ku Jan vajzat
Jam nga Tirana 27 vjec kerkoj nje femer vec per qef dhe mamat
Kontrolloni me shitësin
25/08/2019
Per qejf vetem goca
Govat qe deshirojn pak qef te shkruajn ne wp +1 (940) 532-1851
Kontrolloni me shitësin
25/08/2019
Kerkojn staf Pune
Bar pasticeri eldion kerkon te punesoje kamarjere , banakjere dhe manaxhere paga e kenaqshme mosha 25 deri me 45 vjec 0695826780
falas
25/08/2019
Kerkoj lidhje serioze
Kerkoj vajze per lidhje serioze .te jete simpatike e sinqert .un jam nje djal simpatik 1 80 sportiv me shpi e pun timen.nuk do ishte problem te jete e ndare apo jo .e rendesishme te doje te rifilloj nje jete nga fillimi.vajza te jete ne itali apo vendet e europes ose mos ta ket problem spostimin nga shqiperia.00393475134601
Itali Kontrolloni me shitësin
Takime tiran 25/08/2019
Takime tiran
Jam 23vjece sex me pages numer cintacti viber wacap +33755437594 vetem per ata si Jan korrekta dhe tsinqert jo per ordinera e vrksa ..flm ju pres
Tiranë 100.00 Euro €
24/08/2019
kush eshte per takim sot??
jemi nje cift i ri rreth 30 vjec. kush eshte ne sarand apo rreth ksaj per takim?do donim cift apo goc me e mira
Kontrolloni me shitësin
kerkoj nje cun per seks aktiva 24/08/2019
kerkoj nje cun per seks aktiva
kerkoj nje aktiv hamshor tme knaqi forte ne seks duke me qire ne byc edhe ne goj forte der nfyt me shkruani kam vend.
Durrës Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
50 euro
Kerkoj nje femer @e ben sex me lek. Ofroj mbi 5000 lek te reja. Ne tirane (ose elbasan ), diten e djel ose te henen. Me shkruani te portali ose ne mail [email protected]
50.00 Euro €
24/08/2019
70 mije nje ore - kerkoje femer
Kerkoje nje femer per kalu nje ore sex 70 mije lek ora
Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
Mashkull vetem per cifte familjar
Jam nga Dr 35. Vjec familjar simpatik I paster dhe mbi te gjitha top secret , momentalisht jam vetem dhe int si per cifte nga diaspora qe Jan e plazh ne Dr , si dhe te shqiprise vetem familjar dhe qe me te. Vertet duan ta provojne kete kenaqsi 0695826780
Durrës falas
24/08/2019
kerkoj nje vend pune...
jam nje djal 17 vjecar qe kerkoj pune ne Tirane.Praktikisht mund te bej cdo lojj pune,duke filluar nga kamarier,shperndares broshurash,transportues i sendeve te renda dhe perkthyes ne gjuhen gjermane.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
Kerkojme lidhje MFF
CDO E INTERESUAR PER SEKS TRESHE MFF TE NA KONTAKTOJ NE [email protected] femra interesohemi.MESHKUJT MOS TE SHKRUJNE KOT se nuk i pergjigjemi.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Të gjitha ofertat