Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

26/05/2020
PRODUKTI E ZGJAT SEXIN EDHE 72 ORE PA U NDALUR
Jetegjatesia” është emri më i ri i drogës e cila ju lejon që të bëni seks për disa orë me radhë pa u ndalur. Në Britani ka dalë në treg dorga më e re, e quajtur “Jetegjatesia”, e cila është stimulant shumë i fortë dhe që ju bën të mundur që të bëni seks për shumë orë, edhe me partner të ndryshëm. Përdoruesit i referohen kësaj periudhe si ‘ditët e humbjes’ – ku ata nuk flenë apo hanë për 72 orë, si dhe i ndërrojnë mesatarisht 5 partnerë seksual për sesion, e gjat kesaj kohe 72 ore ku seksi i pambrojtur është një prej normave që duhet plotësuar. Megjithatë nëse e përdorni vetëm një herë që të bëni seks, do ta mbani mend për gjithë jetën dhe nuk do ju ndodhte asgjë e keqe. Per Info. Tel. ose Vib.+38344845808 Prishtine QMIMI - 130 ero
Prishtine 130.00 Euro €
26/05/2020
Ckemi
Kerkoj te ndihmoj nje vajze qe ka nevoje per lek
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/05/2020
Gjermani
Persh. Kerkoj femer per njofje jetoj ne gjermani kush eshte e interesuar te shkruaj mosha e preferuar 24 30.
Kontrolloni me shitësin
25/05/2020
250 euro
kerkoj femer per takim. faleminderit. te interesuarat te shkruajne [email protected]
250.00 Euro €
25/05/2020
Shes apartment
Shes apartment me tapi e mobiluar bukure me 2 balkone te mbyllur me vetrata 40m ne Kate te dyte me pamje nga deti
Durrës 18000.00 Euro €
25/05/2020
Seks me pagese
Kerkoj nje vajze ose mami per seks me pagese deri ne 150euro .Te interesuarat te kontaktojne ne whatsap ne nr 0677176570 ose ne instagram mario.salvi.3598
Tiranë 150.00 Euro €
25/05/2020
50/50
Nese ka ndonje goc qe do te punoj jasht.te kontaktoj whats app 00491630393774
Tiranë 1000.00 Euro €
25/05/2020
Takim 3-4 here/muaj pagese fikse 300€
Pershendetje, Jam i interesuar per nje vajze 20-30 vjec per takim 3-4 here ne muaj. Pagesë fikse per cdo takim 300 €. Ato qe jane te interesuara, te dergojne nje foto dhe numrin e celularit.
Tiranë 300.00 Euro €
24/05/2020
Kerkoj urgente babysitter
Urgjent kerkoj nje Babysitter per di femijet ne Zürich te Zvicres. Per me teper me kontaktoni nepermejt e-mailit. Perparesi kane ato qe kane eksperienc te punojn me femije.
Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Kerkoj femer serioze
Jam nga Tirana 45 vjec serioz i qyteteruar jam biznesmen , dua te njihem me femer te kulturuar te sinqerte qe e ndien veten te vetmuar per te kaluar momente te kendshme, ju lutem mos te shkruajne ato femra qe nuk kane ca bejne dhe gjejne numra tek njoftimet dhe shkrujne tek te gjithe,kush femer eshte e interesuar nr viber 0682806890 flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Vetem femer te vetmuar
Jam nga Tirana 45 vjec serioz i qyteteruar jam biznesmen , dua te njihem me femer te kulturuar te sinqerte qe e ndien veten te vetmuar per te kaluar momente te kendshme, ju lutem mos te shkruajne ato femra qe nuk kane ca bejne dhe gjejne numra tek njoftimet dhe shkrujne tek te gjithe,kush femer eshte e interesuar nr viber 0682706890 flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Prsh vajza
Kerkoj te njihem me dike per marredhenie intime.jam 37 vjec..trup sportiv...nese eshte e interesur dikush le te me shkruaje ne emailin [email protected] Preferoj me gjoks te bukur mundesisht
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Zoteri nga tirana 38 vjec interesohem per lidhje sekrete
Jam nje zoteri nga tirana 38 vjec interesohem per nje lidhje sekrete me ndonje zonje ose zonjushe kush eshte e interesuar si fillim me shkruaj ketu ose ne email [email protected] pastaj shkembejme dhe nr e tel
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Zoteri 38 vjec
Jam nje zoteri nga tirana 38 vjec interesohem per nje lidhje sekrete me ndonje zonje ose zonjushe si fillim per njohje me shume me shkruaj ketu ose [email protected] pastaj shkembejme dhe nr e tel.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
shitet shtepia 24/05/2020
shitet shtepia
Shitet shtepia me siperfaqe toke 600 meter katror 115 metra katror ndertim shtepie.Shtepia eshte me hipoteke ndodhet ne babrru qender 600metra mbrapa ish komunes paskuqan ne rrugen konferenca e mukjes.Shtepia ndodhet buze rruges.Kopshti perpara eshte vreshte portokalle dhe ullinj numer kontakti 0682129067
Tiranë 130000.00 Euro €
24/05/2020
Kerkoj Lidhje Intime me ndo nje Mami ose Vajze me banim Tirane.
Jam Andi nga Tirana 32 vjec . Jam i gjat zeshkan simpatik . Kujdesem per veten merem me gym . Jam Interesuar te kem lidhje intime me ndo nje Mami ose Vajze me banim Tirane. Mami dhe vajzen qe preferoj te jet mosh e re e mbajrur trupin ta ket me forma te mira sexy . Jam shume qeflli ne sex dhe me shume fantazi sensuale. Kush Mami ose vajze deshiron lidhje Intime me shkruani viber ose whats aap 0685154949 pres sms
Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Masazhier profesionist pa pagese
jam 24 vjec , i diplomuar ne fizioterapi. ofroj masazhe vetem per femra te cdolloj moshe me qellim rritje ne eksperience.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Ofrej sex 23/05/2020
Ofrej sex
Ofroje 100 euro per vajza per sex kontaktoni ne andres isagrami mesazhepermamisexi kjo eshte andresa e isagramit
Tiranë 100.00 Euro €
23/05/2020
Ne plazh durres bar pasticeri eldion 2
Per fillimin e sezonit turistik interesohem per menaxhere lokali kamarjere dhe banakjere stafi tjeter esht per banakjeret dhe kamarjeret puna me turne paga e kenaqshme ambjenti shum serjoz dhe komod mosha 20 deri 45 vjece 0695826780 , interesohem dhe per nje sekretare dhe menaxhere terreni pasi kam firme transport mallrash brenda jasht vendit transporti esht primare per mua paga e kenaqshme flm
Durrës Kontrolloni me shitësin
Jap dhoma hoteli plazhi me qera, 50m afer plazhit dhe shetitores 23/05/2020
Jap dhoma hoteli plazhi me qera, 50m afer plazhit dhe shetitores
Zona/Rruga : Rruga Skenderbeu Jap dhoma me qera ne Sarande nga te cilat 2 jane me nje kravat dopio,nje esht me 1 krevat dopio dhe nje tek,dhe 4 jane me 1 kravat dopio dhe 1 marinar te cillat kane kapacitet deri ne 4 persona. Dhomat jane shume te pastra dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per te kaluar pushimet verore. Neper dhoma ka frigorifer,dollape,kondicioner, cdo dhome ka banje private, televizor flat , wireless 24 ore the ambjentet e jashtme Jane te survejuara me kamera sigurie. Gjithashtu eshte i disponueshem dhe nje ambient i perbashket per te kaluar kohen si dhe nje lavatrice e perbashket.Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Sarandes,70 metra nga deti dhe shume afer qendres ku mund ta kerkoni ne map ne afersi te bar 21 dhe ka afer cdo biznes te nevojshem dhe shetitoren kryesore. Cmimet varjojne sipas kapacitetit te dhomes. Per me shume kontaktoni ne numrin 0676433696 ose me viber apo Whatsapp. Cel. : +3550676433696.
Sarandë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj ni djal qe jeto ne Gjermani 23/05/2020
Kerkoj ni djal qe jeto ne Gjermani
Pershendetje une qe po shkruaj kerkoj ni ak+ps qe jeto ne Gjermani nuk dua mashtruca kush e gjen veten ne kte sms te shkruaj [email protected]
Gjermani Kontrolloni me shitësin
23/05/2020
disa dite ne plazh
kerkoj nje femer per te kaluar disa dite ne plazh per me shume cel 00355697531140 per me shume cel 00355697531140
Kontrolloni me shitësin
23/05/2020
kerkoj nje femer per te kaluar disa dite ne plazh
kerkoj nje femer per te kaluar disa dite ne plazh per me shume cel 00355697531140
Kontrolloni me shitësin
vetem per femra 23/05/2020
vetem per femra
dua 45 deri 60 min te prishem 0684097694 viber
Kontrolloni me shitësin
Të gjitha ofertat