Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

20/04/2019
Goca per Mardhenje intime
jam 27 vjec kush esht e interesuar kontakt ne mail [email protected]
Vlorë falas
19/04/2019
Kerkoj cift
Kerkoj nje cift per nje eksperience te re jam 26vj cdo gje sekret nuk do te zhgenjeheni mosha ska rendsi kushti i vetem esht te jeni te paster
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/04/2019
Kerkoj nje femer
Jam mashkull 26vj i paster dhe shum sekret kerkoj nje femer sekrete per te dal nga monotonia e dites mosha ska rendsi vetem te jet e paster kushti kryesor kush eshte e interesuar tme shkruaj dhe flasim per me shum
Fier Kontrolloni me shitësin
Truall 19/04/2019
Truall
Shitet truall me siperfaqe prej 12 000 mije m2 prane universitetit te ri uamd spitalle durres ! Trualli eshte me hipoteke, nje vend shume I mire per te ndertuar magazina dhe kapa none te medhaja te interesuarit te me kontaktojne Numer telefoni : 0674135268 Cmimi per meter katror M2 eshte 40 euro....
Durrës Kontrolloni me shitësin
19/04/2019
Kerkoj dado
Kerkoj nje dado per djalin tim 3 vjeqar Ne zvicer qe mund te filloj prej 1 mai 2019. per me shum kontaktoni ne numrin +41 763951592
Zvicer 500.00 Euro €
19/04/2019
Kerkoj femer per seks kundrejt pageses
Kerkoj femer per seks kubdrejt pageses ne prishtine Me kontaktoni ne email, jam djal i ri gjithcka sekret
Kontrolloni me shitësin
19/04/2019
OFROHET PUNE PARUKIERE, TURNI I DYTE
OFROHET PUNE PARUKIERE. ME EKSPERIENCE TE PAKTEN 1 VIT. TE DIJE SHERBIMET E PRERJES, KREHJES, STILIM, MAKE UP ETJ.. 069 66 79 730
Kontrolloni me shitësin
Fener Ford Focus - 0683040020 19/04/2019
Fener Ford Focus - 0683040020
Fener Ford Focus - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 #pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfocus #fenerfordfocus #ford #focus #fordfocus
Tiranë 1.00 Euro €
19/04/2019
KURS PER THONJTE PER VETEM 1000 LEKE
SALLON BORA OFRON KURS PER THONJTE PER VETEM 10000 LEKE. OFERTA ESHTE E VLEFSHME PER MUAJIN PRILL. KURS PARUKERIE VETEM 100 EURO NE MUAJ. 069 66 79 730
Tiranë 10000.00 Lek
19/04/2019
Femer me pages
Pershendetje ne qofte se ka ndonje femer qe kryen sherbime seksuale me pages te me lajmrohet vete ne Kosove
Prishtine Kontrolloni me shitësin
19/04/2019
Takime Sekrete
Kerkojm Femer nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia ose Qifte per Takime sekrete i mbeshtes Finaciarisht, pres vetem Lajmrus Serioz.
Kontrolloni me shitësin
Apartament 2+1 në shitje, Rus 19/04/2019
Apartament 2+1 në shitje, Rus
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe ballkon të mbyllur.
Shkodër 5000000.00 Lek
Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës 19/04/2019
Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës. Ka vetratë xhami dhe një banjo. Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.
Shkodër 60000.00 Euro €
19/04/2019
KERKOJ VETEM CIFTE SERJOZE FM 069 35 33 595
JAM ERVINI 32 VJ TIRAN KERKOJ NJE CIFT FM SERJOZ DHE SIMPATIK PER KENAQESI TE SHFRENUAR SEKSUALE 3 FMM JAM SERJOZ DHE SIMPATIK JAM I PASTER DHE SHUM AKTIV NE SEKS ME PELQEN SEKSI SHFRENUAR PASI SEKSI VETEM ME NJE PARTNER BEHET MONOTON JU PREMTOJ SESK TE SHFRENUAR PRES VETEM CIFTE SERJOZE DHE SIMPTIKE SKA RENDESI MOSHA E CIFTIT KUSH ESHT I GATSHEM TE PERJETOJ NJE SEKS TE PA IMAGJINUAR TE NJOFTOJ ME SMS KAM EKSP ME CIFTE DHE SKENI PER TU ZHGENJYER CDO GJE SEKRET TE PLOT.MOS HEZITONI TA THYENI MONOTONIN E SEKSIT KENI PER TU KENAQ VERTET SMS NE NR.069-35-33-595 VETEM CIFTE SERJOZE FLM PER MIRKUPTIMIN
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Apartament 1+1 me qira tek Baja e Vogël 19/04/2019
Apartament 1+1 me qira tek Baja e Vogël
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Baja e Vogël. Apartamenti ka sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga: – kuzhina – një dhomë gjumi – banjo – ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dhoma e gjumit është e shtruar me parket – dritare duralumini – ballkoni i mbyllur. Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.
Shkodër 15000.00 Lek
19/04/2019
MAGAZINE ME QERA
Jepet nje magazine 2-kateshe me siperfaqe 300 m2 Magazina mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi dhe i permbush te gjitha kushtet (2 tualete dhe nje garderob per cdo kat,siste 3 fazor i linjes elektrike me furnizim te rregullte dhe pa shkeputje kurre te energjise elektrike dhe me furnizim me uje te bollshem 24 ore). kati i trete ka nje dhome qe mund te perdoret per shume qellime.
Vlorë 800.00 Euro €
19/04/2019
Magazine me qira vlore
Magazine 2 kateshe me siperfaqe 150 m2. Ne lagjen 28 Nentori mbas shpise se Oficerave. Mund te perdoret per qellime biznesi te te gjitha llojeve.
800.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira pranë Kinemasë 19/04/2019
Apartament 2+1 me qira pranë Kinemasë
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium. Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi). Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë, – dy dhoma gjumi, – dy banjo, – verandë. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë, – dritare duralumini të pajisura me grila, – ka një verandë 70 m², – ka dy konidcionerë, – televizor lcd 50 polësh – ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme, – banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret. Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.
Shkodër 300.00 Euro €
19/04/2019
Kujdestare per femije
Jam kujdestare per femije Kerkoj te punesohem sa me shpejt ne nje familje serioze Viber/Whatsapp 0692913747
600.00 Euro €
19/04/2019
Jam kujdestare per femije
Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije Jam vet prind dhe Kam eksperienc me femijet. Me kontaktoni ne viber/wp +33692913746
Prishtine 600.00 Euro €
19/04/2019
Pasiv me Vend Tr
Jam 23 vjec nga Tr simpatik dhe sekret. Jam pasiv dhe kerkoj nje aktiv te fuqishem me k t madh q t m q eger. Cdo gje sekret. Jam supet n sex. T interesumit te m shkrujn te fb Luca Tirana
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/04/2019
Kerkoj aktiv
Jam pasiv nga Tr 23 vjec kam vend. Kerkoj nje aktiv potent t q fort. I like big dick. Te interesumit te m shkruajne te fb Luca Tirana
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Apartamente 1+1,2+1,3+1 19/04/2019
Apartamente 1+1,2+1,3+1
Për çfarë jeni i interesuar? Apartamente Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 te propozuara ne tipologji te ndryshme, duke ju ofruar hapësira funksionale, ndriçim dhe ajrosje natyrale. Njësi tregtare Ofrojmë mundësi për të akomoduar biznesin tuaj, duke ju ofruar ekspozim maksimal në fasadat e rezidencave tona. Parking Për banorët dhe bizneset ofrohet zgjidhje nëntokë për parkimin e automjeteve. Ambjente lehtësisht të aksesueshme me ndriçim dhe ajrosje natyrale.
Kontrolloni me shitësin
SHITET NJESI SHERBIMI NE RR. PJETER BUDI, 46000E 19/04/2019
SHITET NJESI SHERBIMI NE RR. PJETER BUDI, 46000E
NJESIA NDODHET NE REZIDENCEN ANA. E PERSHTATSHME PER LLOJE TE NDRYSHME BIZNESI. PER TA VIZITUAR KONTAKTONI 0696989306
Tiranë 46000.00 Euro €
Të gjitha ofertat