Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lajmerime Falas

Mirësevini dhe Faleminderit. Fale jush jemi faqja me e perdorur per vitin 2019. Perse jemi Nr.1? Nr. 1 per shikueshmerine, trafikun ne faqe, numrin e lajmerimeve dhe te klienteve ✔ Lajmerime.com, eshte portali Nr. 1 ne te gjitha trevat shqipfolese.

Lajmerimet e fundit

26/06/2019
Si jeni
Kerkoj femer sekret dua te bej gjera qe ne nje lidhje normale nuk mundesh 0695156655
Kontrolloni me shitësin
Brumatrice Zanusi 15kg 25/06/2019
Brumatrice Zanusi 15kg
Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefazor, me kapacitet 15kg
Librazhd 38000.00 Lek
Ciftet e martuar ose te fejuar qe duan te provojn dicka te re sex treshe jam serjoz sekret. 25/06/2019
Ciftet e martuar ose te fejuar qe duan te provojn dicka te re sex treshe jam serjoz sekret.
Jam Romantiku me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret jam i paster i paraqicem . Kerkoj ndo nje Cifte simpatik mosh te re Femra te jet e paraqicme ka deshir te provojn nje eksperjenc te re Sex treshe ose partneri e shef femren e tij prezent duke per sex me mua . Ruhet sekreti privatsia cdo gje gelet midis nesh dhe po te shkebehemi ndo njeher ne rug as nuk u njof as nuk me njifni vi dhe ne banesen tuaj . Kush Cifte eshte i vendosur per nje eksperjenc te re te bukur plot epsh dhe me fantazi sensuale me shkruani viber ose whats aap 0682143082 stop pederat.
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Takime me ndo nje Mami ose vajze ka nevoj per sex jam serjoz dhe sekret. 25/06/2019
Kerkoj Takime me ndo nje Mami ose vajze ka nevoj per sex jam serjoz dhe sekret.
Jam Romantiku me banim Tirane mosha 32 vjec jam serjoz dhe shume sekret . Jam simpatik jam shume qeflli ne sex dhe me shume fantazi sensuale . Kerkoj Takim me ndo nje mami ose vajze qe ka nevoj per sex eshte e pa gopur . Ruhet sekreti dhe privatsia pas takimit as nuk u njof as nuk me njifni po doni takim prap gelet deshiren tuaj me shkruani viber ose whats aap 0682143082 stop pederat.
Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
Kerkoi Vaiza serjoze dhe shoqeri vetem vaiza
Prsh vaiza jam 36 vjecar jetoi dhe punoj ne shtetin zvicran ne cyri qe 21 vite me kushte ekonomike te mira du te njoftoi 1 vaiz te bukur dhe te sinqert Kam vrndosur qe pushimet ti bei ne jug te shipris dhe du te takoj shoqeri vetem maiza te sinqerta dhe serjoze gjitha tjerat i flasim ne wacap ose wiber po le numrin e telefoni ju lutem mos keqperdorni ju flm +41764208484 foto gjitha tjera ju dergoi permes wacapit apo viberit
Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
Per seks
Hey goca kush deshiron seks per qef nje nate dhe kundrejt pageses te kontaktoj nepermjet modulit
Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
Jam nje djale 25 vjec Tr. kerkoj nje femer per njohje
Jam nje djale 25 vjec Tr. kerkoj nje femer per njohje dhe per tja kaluar bukur ne kto dite te nxehta vere. Me shkruj ne WhatsApp +447960211501
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
jam pasiv
jam pasiv 40 vjec kerkoj nje shok te jete korekt dhe i rregullt mosha 35-55 vjec te jete nga korca ose rrethinat sepse dhe vete aty banoj email [email protected]
Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
Lidhje serioze
Jam 44 vjeqe,kerkoj nje zotri deri ne 53 vjeq,per lidhje serioze-martese.
Kontrolloni me shitësin
OKAZION: Parking në shitje 25/06/2019
OKAZION: Parking në shitje
Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”. Parkingu zotëron dokumentacion të rregullt.
Shkodër 595000.00 Euro €
25/06/2019
Pushime
Jam Çun Per femrat qe duan te kalojne pushime te kendshme Dergoni sms nr tel Pushime vazhduan
Tiranë 111.00 Euro €
Tokë për shitje pranë Kullave Italiane 25/06/2019
Tokë për shitje pranë Kullave Italiane
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane. Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë. – Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh. – Kjo pronë është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.
Shkodër 72600.00 Euro €
25/06/2019
6000m toke gjiri lalzit
Kam 6000 metra te gjiri lalzit. +39 3333265795 [email protected]
Kontrolloni me shitësin
Jam nje djale qe kerkoj nje femer 25/06/2019
Jam nje djale qe kerkoj nje femer
Jam nje djale qe kerkoj nje femer per qellime serioze tek te 30. 00393271857331.
Kontrolloni me shitësin
Shtëpi private 2+1 me qira në lagjen Mar’ Lula 25/06/2019
Shtëpi private 2+1 me qira në lagjen Mar’ Lula
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në lagjen Mar’ Lula, pas shkollës “Cuore Jesu”. Shtëpia ka një sipërfaqe totale 110 m² dhe ka: – sallon + kuzhinë -dy dhoma gjumi -një banjo -verandë. Oborri i bollshëm me sipërfaqe 100 m² ofron mundësi për parking. Shtëpia jepet me qira e mobiluar. ÇMIMI: 250 €/muaj —————————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:+355676666765 ose +355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]
Shkodër 250.00 Euro €
25/06/2019
Kerkoj nje femer te vetmuar
Jam 36 vjeq zeshkan atletik,person i thjesht e i but,kerkoj nji femer durrsake qe ndihet e vetmuar. 0695858921
Durrës Kontrolloni me shitësin
Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive 25/06/2019
Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive. Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë. Ofron: – sallon + kuzhinë – një dhomë gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka kondicioner në sallon dhe dhomën e gjumit – ujë me shpim 24h – banjo e kompletuar – shitet e mobiluar. Gjithashtu apartamenti ofron oborr 30 m².
Shkodër 32000.00 Euro €
KERKOJ CIFT PER TRESHE 25/06/2019
KERKOJ CIFT PER TRESHE
Jam ni djal 27 vjeq me banim ne tiranë edhe po kerkoj ndonje cift qe ka deshir per treshe qe duan te kalojn monente te pa harushme kom eksperjenc me cift te interesuar sms ne WhatsApp ne numri 00447471957492 ju lutem jo tallje vetem ata qe jan serjozisht jam shum sekres flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Jam BISEX AK+PS 25/06/2019
Jam BISEX AK+PS
Kerkoj bisex ose ak+PS te ja kalojme bukur qe te kete vend,jam38vj dhe sexy .kush ka deshire per nje super sex te me kontaktoj
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
Persh
Prishtine . Nese ka naj femen te interesume kontakto.
Prishtine Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
Nje nat hot
per ato femra qe duan te kalojn nje nat ne nje shoqeri te mire te me kontaktojn ne wp 068 253 9449
Kontrolloni me shitësin
25/06/2019
Kerkoj pasiv me vend dhe te paster
E theksoj mosha 18-25 vj te kete vend nga tr dhe te jete i paster , nqs eshte nevoj per ndo1 pagese simbolike gje qe behet . Me shkruani per me shume....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Multi paisje fitnesi (Me shume perdorime) 25/06/2019
Multi paisje fitnesi (Me shume perdorime)
Vegel me shume perdorime she ç'eshte me e rendesishme nuk ka pesha por funksionon me disa shufra qe jane rrezistente dhe eshte shume e kerkuar . Shikoni fotot dhe ishtrimet qe mund ti perdorni me kete vegel. ( Made in usa)
Tropojë 350.00 Euro €
Elliptical cardio equipment ( Body Rider) 24/06/2019
Elliptical cardio equipment ( Body Rider)
E lehte per tu perdorur me resistance ajri .( Shum efikase) Importuar nga America e Veriut.
Tropojë 150.00 Euro €
Të gjitha ofertat