Kërko

Kontrolloni me shitësin
ofrojme kurse gjuhe te huaja online 2022

QR CODE
Arsim dhe Trajnim
Postuar 2 muaj më parë
24 shikime

Kontrolloni me shitësin
ofrojme kurse gjuhe te huaja online 2022

QR CODE
Arsim dhe Trajnim
Postuar 2 muaj më parë
24 shikime

Përshkrimi

Pershendetje!

Ofrohet pregatitje e gjuhes gjermane, italiane, angleze, frenge per te gjitha moshat dhe sidomos per ata, te cilet deshirojne te zhvillojne specializime, studime jashte apo dhe te punesohen.

Ofrohet mesimi i gjuhes shqipe per te huajt.

Pedagoge te kualifikuar dhe me eksperience ne mesimdhenie.
Oraret jane fleksibel


Perkushtimi do te jete ne 5 aspekte: lexim, gramatike, shkrim, degjim dhe te folur

Profili i rubrika 12

rubrika 12
rubrika 12 Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni rubrika 12 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  rubrika 12
  rubrika 12
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  SHQIPERI
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  ofrojme kurse gjuhe te huaja online 2022
  Kontrolloni me shitësin ofrojme kurse gjuhe te huaja online 2022 nga rubrika 12