Kërko

700.00 Euro €
Babysitter per femijë ... ...........

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1218 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Babysitter per femijë ... ...........

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1218 shikime

Përshkrimi

Pershendetje .. Jam 23 vjece banoj ne shkoder.jam e Interesuar Pune babysitter... Flas gjuhen frengjisht dhe anglisht... Kam eksperienc Pune... Mundesisht te jet afer frances sepse flas Mir frengjisht... Edhe pagesa te jet e arsyeshme.. +33617201093 whatsapp...

Kontaktoni Desara (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Desara
  Desara
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, France, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Babysitter per femijë ... ........... nga Desara