Kontrolloni me shitësin
Dado ne Zvicer

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
787 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Dado ne Zvicer

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
787 shikime

Përshkrimi

Pershendetje

Kerkoj nje Dado per dy femije e cila gjendet ne zvicer dhe do te ri me gjat se 3 muaj... nevoitet nga fundi mait 2020... te interesuarat mund te me lajrmohen ne email: [email protected]
me numer telefoni. ju mirpres

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Dado ne Zvicer nga anonim