Kontrolloni me shitësin
Kerkoj te punesohem

Vendndodhja e panjohur
Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
618 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj te punesohem

Vendndodhja e panjohur
Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
618 shikime

Përshkrimi

Kerkoj te punesohem si mirmbajtes bace shtepie dhe pishine. Jo sanitaret e shtepise. Hidraulike elektrike mobile te tilla gjera

Kontaktoni Eri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Eri
  Eri
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Komuna E Parisit, Tirane

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkoj te punesohem nga Eri