700.00 Euro €
Kerkojm Dado

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
840 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Kerkojm Dado

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
840 shikime

Përshkrimi

Prsh kerkojm Nje Dado per vajzat tana binjake te moshes 3 vjeqe dhe punte e shtepis .dado duhet te ket eksperinc me Femijet te jet e dashur me femijet e moralshme . Perparsi kan dado qe kan kryer spaku kursin per Babysitter Juli lutem
Ato qe nuk Jan kujdes asnjehere per femijet mos te lajmrohen .dado na duhet nga korriku te interesuaret let lajmrohen ne Biber apo WhatsApp ne nr +4917687552718 . Mosha e preferuar te jet 25 vjeq deri ne 40 vjeq

Kontaktoni Eli (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Eli
  Eli
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Mynih, Mynih, Gjermani, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Kerkojm Dado nga Eli