700.00 Euro €
Kerkojm urgjent Dado

Babysitter ,Dado
Postuar 4 vjet më parë
1028 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Kerkojm urgjent Dado

Babysitter ,Dado
Postuar 4 vjet më parë
1028 shikime

Përshkrimi

Pershendetje kerkojm urgjent Dado per vajzat tana binjake te moshes 2vjet e gjys .dado duhet te ket eksperienc me femijet te jet e paster higjenike ti doje femijet te ket mendjen tek puna te jet e moralshme.nuj duhet te ket problem as ouney e shtepis .per ma shum info shkruani ne viber apo whatsapp ne ket numer 004916090367047.

Profili i Emmaenna

Emmaenna
Emmaenna Regjistruar për 4+ vjet 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Emmaenna (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Emmaenna
  Emmaenna
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rosenheim, Mynih, Gjermani, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Kerkojm urgjent Dado nga Emmaenna