Kontrolloni me shitësin
Kujdestari

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
1287 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kujdestari

QR CODE
Babysitter ,Dado
Postuar 2 vjet më parë
1287 shikime

Përshkrimi

Kerkoj kujdestare per nje te moshuar nga ora 7:30-14:30
Rruga Jordan Misja
Mosha mbi 50 vjece
Per me teper informacion kontaktoni ne nr 0684440886

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Jordan Misja, Stacioni I Trenit, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kujdestari nga anonim