Kërko

Kontrolloni me shitësin
Mundesojme Babysitter, Kujdestare per te Moshuar

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1229 shikime

Kontrolloni me shitësin
Mundesojme Babysitter, Kujdestare per te Moshuar

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1229 shikime

Përshkrimi

Agjensi Ndermjetesimi Babysitter-Kujdestare per te Moshuar Shqiperi, Gjermani, Zvicer, Itali.
mundesojme:
-Babysitter
-Kujdestare per te Moshuar
-Punonjese Shtepie
Cdo kerkese pasi shtyrtohet prezantohet me dosjen e kandidatit te pershtatshem.
Nr Kontakti:+355 692099900
e mail: [email protected]Kontaktoni Ani (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Ani
  Ani
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Fadil Rada, Pallati Daniela, Shkalla A, Tirana, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Mundesojme Babysitter, Kujdestare per te Moshuar
  Kontrolloni me shitësin Mundesojme Babysitter, Kujdestare per te Moshuar nga Ani