20.00 Euro €
Oferte Punesimi

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1348 shikime

20.00 Euro €
Oferte Punesimi

Babysitter ,Dado
Postuar 3 vjet më parë
1348 shikime

Përshkrimi


Oferte Punesimi - Sezonal :

Jemi te Interesuar per pranimin e te rinjeve - Vajzave dhe Djemve te interesuar per punesim sezonal si : Valletar dhe Show Tupane , gjate sezonit 2020 - Korrik dhe Gusht.

Te drejt aplikimi kane :
- Djem dhe Vajza nga gjitha Trevat Shqiptare : Kosove Maqedoni dhe Shqiperi
- Djem dhe Vajza nga Mosha : 14 deri 35 vjeq !

Punesimi :
- Sezonal 2 muaj - Korrik dhe Gusht

PAGESA ditore : 20€

Vendqendrimi : i siguruar
Rruga dhe Ushqimi - nga ju !

Te interesuarit mund te kontaktojne ne Viber :
( per me shume info na kontaktoni )

+383 44 314 542

ALEGRO Drums Show !

Kontaktoni Alegro - Drums Show (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Alegro - Drums Show
  Alegro - Drums Show
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Kosove Maqedoni Shqipri, Ferizaj, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Oferte Punesimi
  20.00 Euro € Oferte Punesimi nga Alegro - Drums Show