Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj pun shiheni kete dhe me koktatoni ju lutem

Kerkoj Pune
Postuar 2 vjet më parë
727 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj pun shiheni kete dhe me koktatoni ju lutem

Kerkoj Pune
Postuar 2 vjet më parë
727 shikime

Përshkrimi

Dua nje pun cfar do lloj pune te jet jam e gatshme sepse te rris femijet kush e shikon kete lajmrim te me kontaktoj ne what's me nr 0688338181 ju lutem se kam 7 femij mezi po I mbaj .me buk ju lutem se nje dit do ju shperblej ziti

Kontaktoni Jeme perkola (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Jeme perkola
  Jeme perkola
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Diber, Diber, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkoj pun shiheni kete dhe me koktatoni ju lutem nga Jeme perkola