Kontrolloni me shitësin
Kerkoj pun si shofer

Kerkoj Pune
Postuar 3 vjet më parë
565 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj pun si shofer

Kerkoj Pune
Postuar 3 vjet më parë
565 shikime

Përshkrimi

Persh jam Ermali jam 33 vj, jam nga Qyteti i gjirokasteres, jam i nteresura per pun si shofer. Disponoj patent per kamion. Kategorit. B BE C CE . Kam punuar si agjent shitjesh ne gjit shqiperin pran nje kantine vere ne rahovec kosov. Nr kontakti. 0698874314

Kontaktoni Ermal Logli (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Ermal Logli
  Ermal Logli
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagjia 18 Shtatori, Gjirokaster, Gjirokastër, Gjirokastër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkoj pun si shofer nga Ermal Logli