350.00 Lek
Shofer

Kerkoj Pune
Postuar 3 vjet më parë
342 shikime
Nuk ka foto

350.00 Lek
Shofer

Kerkoj Pune
Postuar 3 vjet më parë
342 shikime

Përshkrimi

Kerkoje pune si shofer zotroj klasi b .personal i ne firma kam esperienc mbi 4 vjete ne tirane e ne rethe

Kontaktoni Kristi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Shpetim Dermishaj

  Comment 2 vjet më parë

  Shpetim Dermishaj wrote: Po' per ne Itali je i intresuar?Ke patent per kamjon?

  Detajet e shitësit

  Kristi
  Kristi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkolla Bashkuar, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  350.00 Lek Shofer nga Kristi