Kontrolloni me shitësin
Kerkojme punetorë

Kerkoj Pune,Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
597 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkojme punetorë

Kerkoj Pune,Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
597 shikime

Përshkrimi

Firma e konfeksioneve Michela Fashion Style shpk me qender 'lagjia nr 5, prane tatimeve, Kavaje, kerkon te punesoje makiniste te kualifikuara si dhe persona per hekurosje, qe ti njohin te gjitha proceset e punes. Paga te kenaqshme. Sigurimet shoqerore dhe shendetesore 100% te paguara nga kompania. Transport i garantuar nga kompania per qytetet Elbasan, Lushnje, Rrogozhine,Peqin, Durres dhe Kavaje . Ambjent dhe kushte pune optimale.
Pranojme cdo dite personel deri ne plotesimin e vendeve.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr 055243903

Profili i Michela Fashion Group

Michela Fashion Group
Michela Fashion Group Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi SHQIPERI

Kontaktoni Michela Fashion Group (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Michela Fashion Group
  Michela Fashion Group
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  LAGJA NR 5,RR Indrit Cara,tek Ish Fabrika Gozhdes, Kavaje, SHQIPERI
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkojme punetorë nga Michela Fashion Group