Pa pagesë
MaxTel GMBH

QR CODE
Marketing
Postuar 7 vjet më parë
65 shikime

Pa pagesë
MaxTel GMBH

QR CODE
Marketing
Postuar 7 vjet më parë
65 shikime

Përshkrimi

MaxTel GMBH me seli ne Prishtine kerkon 25 puntor/e per poziten Agjent Kontaktues,
Te interesuarit duhet te ken njohuri te mira te gjuhes gjermane (gjuha gjermane esht obligative), te jen deri ne moshen 35 vjeq, dhe te jen serioz ,

Kerkohen:
10 Puntor te gjinis Mashkull,
15 Puntore te gjinis Femer

Te interesuarit mund te kontaktojn ne e-mail adresen e poshtme ose ne nr,

E-mail:[email protected],
Tel: 045 510 710 , 045 880 678,

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prishtine, Prishtine, Prishtine, Kosova, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  MaxTel GMBH
  Pa pagesë MaxTel GMBH nga Anonim