Kërko

Pa pagesë
Ofroj vend pune operatore

QR CODE
Marketing
Postuar 7 vjet më parë
109 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Ofroj vend pune operatore

QR CODE
Marketing
Postuar 7 vjet më parë
109 shikime

Përshkrimi

Kerkesat:
1. Te kete eksperience pune te meparshme
2. Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
3. Te jete serioz dhe i perkushtuar ne pune.
4. Te kete aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup.
Ofrojme
1. Orare pune fleksibel (4 ore dhe 8 ore)
2. Ambient pune komod dhe rinor
3. Bonuse dhe shperblime mujore
4. Page te kenaqshme ( pagese per ore fikse (180lek/ora+ pagese per takim(500lek/takim)+bonus(nga 5000-15000)
5.Pika jone e forte eshte pagesa ne kohe (pagesa behet nga data 1-6 te muajit pasardhes)
6. Pagesa e sigurimeve mbulohet nga kompania.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, Shkoder, Shkodër, Shkodër, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Ofroj vend pune operatore nga Anonim