Kërko

Pa pagesë
Telemarketing D.P.SH Goni

QR CODE
Marketing
Postuar 8 vjet më parë
77 shikime

Pa pagesë
Telemarketing D.P.SH Goni

QR CODE
Marketing
Postuar 8 vjet më parë
77 shikime

Përshkrimi

**Kerkoj Puntor-e qe e njohin mir gjuhen Gjermane per Telefon Verkauf (Shitje)
mosha 20 deri 35 vjet.
Kushtet e punes:
Paga Fikse 300 Euro plus provision,mundesi deri ne 800 Euro e tutje ...

Per informata na kontaktoni ne keta nr:

Tel 1 : 044 693 946
Tel 2 : 049 170 676

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Ferizaj- Rruga Epopeja Jezercit, Ferizaj- Rruga Epopeja Jezercit, Ferizaj, Kosova, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Telemarketing  D.P.SH Goni
  Pa pagesë Telemarketing D.P.SH Goni nga Anonim