Kërko

300.00 Euro €
300 euro mensili lingua italiana

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
90 shikime
Nuk ka foto

300.00 Euro €
300 euro mensili lingua italiana

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
90 shikime

Përshkrimi

Offro lavoro a ragazza/donna 300 euro mese 6 ore al giorno.. traduzione, commissione, collaborazione.. tel 0695241992

Profili i Giuseppe

Giuseppe
Giuseppe Regjistruar për 9+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Giuseppe (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Giuseppe
  Giuseppe
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.32349, 19.47127

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  300.00 Euro € 300 euro mensili lingua italiana nga Giuseppe