Kontrolloni me shitësin
Banakiere

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
19 shikime

Kontrolloni me shitësin
Banakiere

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
19 shikime

Përshkrimi

Banakier/e

MEGATEK S.A, hipermarketi më i madh i tipit “Do It Yourself” në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punesoje ne kuader te zgjerimit te aktivitetit me projektin me te ri MERCATO Hipermarket:


Qëllimi i Pozicionit : Të ofrojë shërbim të shkëlqyer sipas kërkesave të klientëve pranë Bar - Kafe.

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:

Edukimi: Të ketë mbaruar shkollën e mesme. Preferohet diplomë e shkollës së mesme
Eksperiencë pune: eksperiencë pune si banakier/e përbën avantazh

Aftësitë e Kërkuara:


• Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi
• E aftë për të punuar në fluks pune dhe nën presion
• Të jetë e aftë për të punuar si pjesë e një skuadre

Të tjera:


• Të jetë e disponueshme për të punuar me dy turne.Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dergoni CV në adresën [email protected]/ ose kontaktoni ne numrin +355696065865
MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania

Profili i Megatek S.A

Megatek S.A
Megatek S.A Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Megatek S.A (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Megatek S.A
  Megatek S.A
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Banakiere
  Kontrolloni me shitësin Banakiere nga Megatek S.A