Kërko

Kontrolloni me shitësin
DesignLogoPhotographerVideographerPhotoshopLightroomSocialEdiaMenager

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
27 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
DesignLogoPhotographerVideographerPhotoshopLightroomSocialEdiaMenager

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 2 muaj më parë
27 shikime

Përshkrimi

Pershendetje,Une jam fotograf dhe vidjograf prej 8 vjetesh.Kam aftesi te punoj ne Dizajn,Krijim logo,Photoshop dhe lightroom,dhe social media menager.Kush esht i interesuar per cdo gje qe ka te bej me cfare permenda te me shkruaj ne email.Cmimi esht ne baze te marveshjes dhe asaj cfare ju kerkoni.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i RooR

RooR
RooR Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Gjermani, Bota, DIASPORA

Kontaktoni RooR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  RooR
  RooR
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Frankfurt, Gjermani, Bota, DIASPORA
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin DesignLogoPhotographerVideographerPhotoshopLightroomSocialEdiaMenager nga RooR