Kërko

Kontrolloni me shitësin
DURRES MOULD amp PLASTIC SOLUTION KERKON PUNTOR PRODHIMIPUNTORE PASTRIMI MONTIMI DHE PAKETIMI

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
128 shikime

Kontrolloni me shitësin
DURRES MOULD amp PLASTIC SOLUTION KERKON PUNTOR PRODHIMIPUNTORE PASTRIMI MONTIMI DHE PAKETIMI

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 5 muaj më parë
128 shikime

Përshkrimi

MOULD AND PLASTIC SOLUTION ofron vend pune:

-PUNTOR PRODHIMI/MAGAZINE
-PUNTORE PASTRIMI, MONTIMI DHE PAKETIMI I AKSESOREVE TE GOMES DHE PLASTIKES

Ofrohen kushte te mira pune,
puna zhvillohet ne ambient te mbyllur.
PAGA SIPAS AFTESISE.

Mundesi rritje ne detyre.
Mund te dergoni CV ne adresen e-mail:

[email protected]


ADRESA: Rruga Bajram Tusha, ish UMB. DURRES
NR. KONTAKT: 0672013407

Profili i MOULD AND PLASTIC SOLUTION

MOULD AND PLASTIC SOLUTION
MOULD AND PLASTIC SOLUTION Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni MOULD AND PLASTIC SOLUTION (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  MOULD AND PLASTIC SOLUTION
  MOULD AND PLASTIC SOLUTION
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Bajram Tusha, Ish UMB. DURRES, Shkozet, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.32379, 19.48231

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  DURRES MOULD amp PLASTIC SOLUTION KERKON PUNTOR PRODHIMIPUNTORE PASTRIMI MONTIMI DHE PAKETIMI
  Kontrolloni me shitësin DURRES MOULD amp PLASTIC SOLUTION KERKON PUNTOR PRODHIMIPUNTORE PASTRIMI MONTIMI DHE PAKETIMI nga MOULD AND PLASTIC SOLUTION