Pa pagesë
Esckort

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 4 vjet më parë
139 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Esckort

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 4 vjet më parë
139 shikime

Përshkrimi

kerkojme vajza Eskort+18 urgjentisht per punesim ne Zvicer dhe Itali ,fitimi 6000 Euro ne muaj, dhe dokumenta dhe udhetimi ju ofrojme ne.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  30 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Zvicer, Tetove, Maqedoni, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Esckort nga Anonim