Kërko

Kontrolloni me shitësin
KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT ITALISHT

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
205 shikime

Kontrolloni me shitësin
KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT ITALISHT

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 4 muaj më parë
205 shikime

Përshkrimi

Nese te pelqen puna dinamike dhe ke deshiren per te provuar nje eksperience te re mesimdhenie ne formatin online nga shtepia, atehere je ne vendin e duhur! Apliko per te dhene mesim per pergatitje provimesh nderkombetare, ose si mesuese e gjuhes se perditshme.
Kerkohen mesuese part-time te gjuhes gjermane, italiane (minimalisht dy grupe mesimdhenie ne dite).

- Gjermanishte te pergjithshme ose per pregatitje provimesh ÖSD, GOETHE, TELC
- Italishte te pergjithshme ose pregatitje provimi te CELIT


Kriteret:
- Te kete mbaruar per degen perkatese
- Me ose pa eksperience pune
- Te kete deshiren qe te rritet profesionalisht
- Te kete njohuri baze kompjuterike
- Te jete mire ne multitasking (berjen e disa detyrave bashke njeherazi)
- Disponibilitet minimalisht per dy grupe ne dite
- Te jete e komunikueshme, e perkushtuar dhe e gatshme te ndihmoje studentet online
- Te kete internet te mire (Wi-Fi) dhe kompjuter funksional

Pagesa nder me konkurueset ne treg, per nje format te tille pune qe te ofron komoditet dhe trajnime (workshope) per rritje profesionale te vazhdueshme.
Aplikimet kane vazhduar, mund te dergosh CV-ne ne adresen: [email protected] ose [email protected] te mirepresim ne ekipin tone!

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Sapientify

Sapientify
Sapientify Regjistruar për 4+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Sapientify (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Sapientify
  Sapientify
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pranë Institutit “Harry T. Fultz”,, Rruga Asim Vokshi, Rruga Asim Vokshi, 1001, Tiranë, SHQIPERI
  41.33489, 19.81024

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT ITALISHT
  Kontrolloni me shitësin KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT ITALISHT nga Sapientify