Kërko

500.00 Dollar US$
Kerkohet Graphic Designer Full TimePart Time

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
48 shikime

500.00 Dollar US$
Kerkohet Graphic Designer Full TimePart Time

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
48 shikime

Përshkrimi

Po kërkojmë designer me aftësi shumë të mira ????

Nëse je i apasionuar pas graphic design, ke njohuri shumë të mira mbi programet e design, të pëlqen inovacioni, bota digitale dhe dëshiron të zhvillohesh më tej. Ti je i duhuri!

Cfarë kualifikimesh duhet të kesh për të qenë një kandidat potencial?

• Përvojë pune si dizenjator grafik
• Njohuri dhe kualifikime në dizajn, photo
manipulation
• Njohuri shumë të mira të paketës Grafike Adobe
(Photoshop, Illustrator)
• Aftësi vizuale dhe kreative
• Positive
• Aftësi shumë të mira në menaxhimin e kohës

Apliko Tani duke dërguar vetem portofolin e punimeve të tua në adresën e email-it: [email protected] ose ne whatsapp/viber

Aplikimi per punen do fitohet duke ju nisur Testime te 2-3 lloj kerkesave per design apo imazhe.

Për më tepër informacion kontakto në numrin e telefonit 068 33 67 937 (whatsapp/viber)

Pagesa 500$, me mundësi për më shumë në bazë te aftësive.

Profili i Besart Besi

Besart Besi
Besart Besi Regjistruar për 3+ vjet 3 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Besart Besi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Besart Besi
  Besart Besi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga E Ullishtes, Liqeni I Thate, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29698, 19.8482

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkohet Graphic Designer Full TimePart Time
  500.00 Dollar US$ Kerkohet Graphic Designer Full TimePart Time nga Besart Besi