Kërko

1000.00 Euro €
Kerkohet marangoz me eksperience

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
33 shikime
Nuk ka foto

1000.00 Euro €
Kerkohet marangoz me eksperience

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 3 muaj më parë
33 shikime

Përshkrimi

Kerkohet marangoz perpunim druri,

Profili i Atelier louis de paris

Atelier louis de paris
Atelier louis de paris Regjistruar për 3+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Atelier louis de paris (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Atelier louis de paris
  Atelier louis de paris
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ish Pularia Laprak, Laprak, Tiranë, SHQIPERI
  41.31995, 19.75626

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  1000.00 Euro € Kerkohet marangoz me eksperience nga Atelier louis de paris