Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kerkohet Ndermjetesues Pasurish ne Durres

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 7 muaj më parë
122 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkohet Ndermjetesues Pasurish ne Durres

QR CODE
Oferta Pune
Postuar 7 muaj më parë
122 shikime

Përshkrimi

Kerkohet ndermjetesues pasurish prane zyres se Future Home Vollga, Durres.
Dergoni CV-te tuaj ne email-in: [email protected]

Lagjja nr. 1, rruga "Epidamn", prane Torres Veneciane, Durres.

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Future Home Vollga

Future Home Vollga
Future Home Vollga Regjistruar për 7+ muaj 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Future Home Vollga (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Future Home Vollga
  Future Home Vollga
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bulevardi Epidamn, 2001, Vollga, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.31128, 19.44655

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkohet Ndermjetesues Pasurish ne Durres nga Future Home Vollga