Kërko

660.00 Euro €
KERKOHET SHOFER ME PATENT C

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
300 shikime

660.00 Euro €
KERKOHET SHOFER ME PATENT C

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
300 shikime

Përshkrimi

Kompania “‘Work Italy’’ në emër të një Klienti të saj të Rëndësishëm Italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë:
Shofera Me Patent C per kantier ndertimi
Te perdorin: Betoniere, PompaBetoniere
Kontratë pune afatgjate
Pagë konkurrente
Benificionet tjera që parashihen sipas rregullorës së kompanisë

Profili i Recruiting Work Italy

Recruiting Work Italy
Recruiting Work Italy Regjistruar për 3+ vjet 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Recruiting Work Italy (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Recruiting Work Italy
  Recruiting Work Italy
  22 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  LAGJA 17 RRUGA Hysen Myshketa DURRES, 2001, Durrës, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  KERKOHET SHOFER ME PATENT C
  660.00 Euro € KERKOHET SHOFER ME PATENT C nga Recruiting Work Italy